Nóż do pieczywa stalowy 21 cm Global NI

Kod produktu: GNM-09R
Marka: Global NI
Dostępna ilość: 19 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 389,00 zł
ILOŚĆ: -+

Ząbkowany nóż do pieczywa stalowy o długości 21 cm Global NI. Absolutne must have w Twojej kuchni! Nóż z ząbkowaną krawędzią tnącą, którym pokroisz bez trudu każdy rodzaj pieczywa, nie używając siły, i nie przyciskając go nadmiernie do deski. Cienkie ostrze gładko przecina nawet najtwardszą skórkę chleba, a szeroka klinga zwiększa przestrzeń między palcami a powierzchnią do krojenia. Oryginalny nóż do chleba marki Global z serii NI może też służyć do krojenia i serwowania kanapek, pomidorów, ananasów oraz innych owoców z twardą skórką.

  • Długość ostrza: 21 cm
  • Długość całkowita: 33,5 cm
  • Szerokość klingi: 3,5 cm
  • Grubość klingi: 1,9 mm
  • Ostrze: stal nierdzewna CROMOVA 18 (18% chromu)
  • Ostrze ząbkowane
  • Twardość ostrza: 56-58 HRC
  • Waga: 155g
  • Wyprodukowany w Japonii

Seria noży kuchennych Global NI ma wszystkie cechy jakościowe, jakich można oczekiwać od najlepszych noży - niezrównaną, nowatorską, stylową unikalną konstrukcję i precyzyjną równowagę i balans pomiędzy ostrzem a rękojeścią. Ale na tym się nie kończą ich zalety. Dzięki nowej konstrukcji uchwytu i orientalnemu kształtowi, różnice pomiędzy klasycznymi seriami noży Global a NI to dużo lepszy uchwyt i większa precyzja krojenia. Pusty w środku uchwyt jest wypełniany odpowiednią ilością piasku, aby uzyskać prawidłową równowagę.

Zaprojektowana przez kreatywnego wizjonera Komina Yamadę, nowa gama Global NI jest już uznawana przez ekspertów za jedne z najlepszych profesjonalnych noży kuchennych na rynku.

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Nóż do pieczywa stalowy 21 cm Global NI

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Nowe noże kuchenne Global NI mają wszystkie cechy jakościowe, jakich można oczekiwać od globalnej serii noży - niezrównaną, nowatorską, stylową unikalną konstrukcję i precyzyjną równowagę i balans pomiędzy ostrzem a rękojeścią. Ale na tym się nie kończą ich zalety. Dzięki nowej konstrukcji uchwytu i orientalnemu kształtowi, różnice pomiędzy klasycznymi seriami noży Global a NI to dużo lepszy uchwyt i większa precyzja krojenia. Zaprojektowana przez kreatywnego wizjonera Komina Yamadę, nowa gama Global NI jest już uznawana przez ekspertów za jedne z najlepszych profesjonalnych noży kuchennych na rynku.

NEWSLETTER
@