Deski do krojenia plastikowe

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Deski do krojenia Index Joseph Joseph Sky

385,00 zł
Wysyłka gratis
produkt niedostępny

Deski do krojenia Index Steel Joseph Joseph

469,00 zł
Wysyłka gratis
produkt niedostępny

Deski do krojenia z nożami Index Joseph Joseph

499,00 zł
Wysyłka gratis
produkt niedostępny

Plastikowe deski do krojenia to wygodne i przystępne cenowo akcesoria do kuchni. Zamiast jednak kupować pierwsze lepsze, kierując się wyłącznie ceną, warto zwrócić uwagę również na ich dodatkową funkcjonalność.

Deski do krojenia z tworzywa do zadań specjalnych

Niekiedy bardzo efektowne deski do krojenia mogą spełniać dodatkowe funkcje. W ofercie naszego sklepu znaleźć można akcesoria kuchenne nagradzanych producentów. Wśród nich deski z tworzywa, które po złożeniu brzegów mogą stać się cedzakiem do umycia warzyw czy łopatką ułatwiającą wrzucenie ich prosto do garnka. Wielofunkcyjne rozwiązania pozwolą zaoszczędzić miejsce w kuchni. Warto zwrócić uwagę także na zestawy plastikowych desek. Oznaczenia i różne kolory pomagają używać zawsze tej samej deski do jednego typu produktów.

Plastikowe deski do krojenia – właściwości

Deski do krojenia z tworzywa nie gromadzą wody i bakterii, a dodatkowo nie niszczą noży. Aby jednak cały czas pozostawały łatwe do dokładnego umycia, lepiej unikać powstawania głębokich nacięć na ich powierzchni. Dlatego warto zwrócić uwagę na twardość i jakość tworzywa, z jakiego są wykonane. Każdą deskę należy też umyć od razu po użyciu.

NEWSLETTER
@