Deski do krojenia z nożami Index Joseph Joseph

Kod produktu: 60096
  opinie: 1   czytaj opinie
CENA: 499,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Kuchenne deski do krojenia oraz noże kuchenne w eleganckim stojącym futerale. Taki zestaw będzie ozdobą każdej, nowoczesnej kuchni. Każda z czterech desek posiada zakładkę z obrazkiem, która informuje nas o jej przeznaczeniu: do krojenia warzyw, ryb, surowego mięsa i gotowanej żywności. Dodatkowo każda ma inną powierzchnię i konstrukcję ułatwiającą użytkowanie. Deska do mięsa ma wyżłobienie dookoła, do którego spływa nadmiar wilgoci; biała deska ma wzdłużne zagłębienia, ułatwiające krojenie wędlin lub pieczywa; deska do ryb posiada tępą strukturę, która sprawia, że krojona ryba nie będzie się przemieszczała; deska do krojenia warzwy ma wysoki rant, zatrzymujący np. soki z pomidorów. Kolorowe deski, zostały wyposażone w antypoślizgowe nóżki, a zakładki w obrazek z gumy, dzięki czemu można łatwo wyjąć właściwą deskę z futerału. Deski wykonane są z polipropylenu, który można myć w zmywarce, a futerał wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką. Niezwykle elegancki zestaw desek Index, to doskonały pomysł na prezent na nowe mieszkanie. Ostrza noży wykonane są z wysokiej jakości japońskiej stali nierdzewnej. Każdy nóż ma inne przeznaczenie: nóż szefa do głównych zadań w kuchni, poręczny nóż uniwersalny do wielu drobnych cieć, nóż do warzyw, nóż do ryb. Uchwyty noży z tworzywa sztucznego – każdy ma końcówkę innego koloru do łatwej identyfikacji.

  • Wymiary desek: 30 x 20cm
  • Wymiary pojemnika: 33 x 23,5 x 8,5cm
  • Materiał: polipropylen, stal nierdzena
  • Projekt: Damian Evans
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Deski do krojenia z nożami Index Joseph Joseph

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  27-02-2017   kreatywny

Podarowałem ten zestaw mojemu szwagrowi i siostrze i od razu było widać, ze się bardzo z niego ucieszyli także wydaje mi się że jest to dobra opcja na prezent :-)


Joseph Joseph to firma założona w 2002 roku przez angielskich projektantów, braci: Antony'ego i Richarda Joseph. Skupiają oni wokół siebie utalentowany zespół, który w londyńskim studiu projektuje m.in. podstawki i deski do krojenia, pojemniki na żywność, podkładki ze szkła hartowanego i inne akcesoria do kuchni i jadalni.

NEWSLETTER
@