Deski do krojenia w podstawie Index Bamboo Joseph Joseph

Kod produktu: 60141
Dostępna ilość: 27 kpl.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 399,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Bambusowe deski do krojenia w metalowej podstawie Index Bamboo Joseph Joseph. Zredukuj ryzyko zanieczyszczenia desek kuchennych, różnymi rodzajami żywności ,dzięki temu sprytnemu, bambusowemu zestawowi do krojenia. Na każdej desce znajduje się zakładka wskazująca rodzaj żywności, którą należy na niej użyć do: surowego mięsa, gotowanej żywności lub warzyw.

Indeks Bamboo składa się z trzech specjalnych desek do krojenia z solidnym, metalowym stojakiem. Każda deska wykonana jest z twardego, naturalnego bambusa i ma zakładkę w stylu indeksu, wskazującą rodzaj żywności, do której powinna być używana - surowe mięso, gotowane jedzenie lub warzywa. Każda deska znajduje bezpiecznie miejsce na metalowym stojaku, który wyposażony jest w antypoślizgowe nóżki.

  • Wymiary całości: 35 x 9,5 x 29,5 cm
  • Wymiary pojedynczej deski: 25,5 x 35,5 cm
  • Materiał: bambus, metal
  • Myć ręcznie (nie moczyć), następnie wysuszyć
  • Stojak przecierać wilgotną ściereczką

Kategorie, w których występuje produkt:

Joseph Joseph to firma założona w 2002 roku przez angielskich projektantów, braci: Antony'ego i Richarda Joseph. Skupiają oni wokół siebie utalentowany zespół, który w londyńskim studiu projektuje m.in. podstawki i deski do krojenia, pojemniki na żywność, podkładki ze szkła hartowanego i inne akcesoria do kuchni i jadalni.

NEWSLETTER
@