Otwieracze do puszek i słoików

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Otwieracze kuchenne do konserw

Puszki i słoiki, a niekiedy nawet zwykłe butelki trudno jest otworzyć bez odpowiednich narzędzi. Różnego typu otwieracze kuchenne znacznie ułatwiają przygotowywanie posiłków, bez względu na to, jakie składniki zostaną wykorzystane. Nie trzeba już wcale opanowywać skomplikowanego użycia narzędzi ani wzywać na pomoc silniejszych domowników.

Wygodne w użyciu otwieracze do puszek

W metalowych pojemnikach kupuje się wiele produktów – mleko kokosowe, obrane pomidory i koncentrat, groszek i ciecierzycę, kukurydzę, fasolę, ryby i ich przetwory, a nawet gotowe zupy i różne mięsne konserwy, także z półki premium. Nie każda puszka wyposażona jest w zawleczkę do otwierania, a ta bywa niekiedy zawodna. Dlatego otwieracz do puszek jest niezbędnym elementem wyposażenia każdej kuchni. Wygodny otwieracz nie wymaga użycia siły, po właściwym przyłożeniu odcięcie wieczka odbywa się niemal automatycznie.

Otwieracze uniwersalne oraz do zadań specjalnych

Wielofunkcyjny, uniwersalny otwieracz kuchenny to narzędzie, które pozwoli dostać się do zawartości puszki, słoika, a także butelki z kapslem lub zakrętką. Akcesorium zyskującym spore uznanie są także otwieracze do słoików. Nie wymaga użycia siły ani żadnych skomplikowanych metod, a jego zastosowanie nie grozi zabrudzeniem blatu dokoła. Podobnie jak otwieracze do konserw narzędzie takie powinna mieć każda osoba, która korzysta z wstępnie obrobionych produktów oraz przetworów.

NEWSLETTER
@