Szatkownice do warzyw

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Szatkownice do warzyw

Rozdrobniona cebula, czosnek, inne warzywa oraz zioła stanowią często składniki na przykład aromatycznych sosów. Brak wprawy powoduje, że krojenie na bardzo drobne kawałki zajmuje dużo czasu, a w efekcie zawsze zostaną jakieś grubiej pokrojone cząstki. Natomiast szatkownice do owoców umożliwią przygotowanie składników jak zawodowy szef kuchni. Zresztą, kucharze w restauracjach również często korzystają ze sprzętów wiodących marek, gdyż po prostu skracają czas siekania, a zwykle siekacze kuchenne są nieporęczne i mniej skuteczne.

Wygodne urządzenie do szatkowania cebuli

Spośród wszystkich używanych w kuchni warzyw cebula jest najbardziej niewdzięczna w obróbce. Szatkownica do cebuli zapobiega załzawionym oczom i utrzymywaniu się zapachu na rękach przez dłuższy czas. Wystarczy włożyć obraną cebulę do przeźroczystego pojemnika i naciskać przycisk– zamontowane wewnątrz ostrza posiekają warzywo na tak drobne kawałki, jakie są potrzebne.

Szatkownica z pojemnikiem – idealna do ziół i nie tylko

Nie tylko warzywa, pieczarki i czosnek, ale także świeże zioła w mgnieniu oka rozdrobnić można za pomocą urządzenia do siekania. Dla takiego zastosowania szatkownica do ziół i warzyw z pojemnikiem u dołu stanowi doskonałe rozwiązanie. W czasie siekania zioła pozostają w jednym miejscu, zdejmowany pojemnik wykorzystać można także to przechowywania produktów.

NEWSLETTER
@