Akcesoria kuchenne Küchenprofi

Akcesoria kuchenne Küchenprofi, chociaż są efektem 90 lat tradycji firmy, wcale nie są nudne. Piękne i stylowe kuchenne przybory oraz naczynia udowadniają, że Niemcom wcale nie brakuje fantazji.

Rozwiń

Küchenprofi – kuchenni pomocnicy z fantazją

Akcesoria kuchenne Küchenprofi, chociaż są efektem 90 lat tradycji firmy, wcale nie są nudne. Piękne i stylowe kuchenne przybory oraz naczynia udowadniają, że Niemcom wcale nie brakuje fantazji. Gadżety kuchenne marki Küchenprofi zawsze przyciągają uwagę kupujących, którzy chętnie po nie wracają. Z tą marką na pewno uzupełnisz wyposażenie kuchni o wiele przydatnych elementów.

Designerskie młynki do przypraw Küchenprofi

Rozpylacze do oliwy i octu oraz młynki Küchenprofi to przedmioty, które nie tylko posłużą do doprawiania potraw, ale będą ozdobą stołu czy kuchennej półki. Akcesoria do kuchni z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz smukłe i minimalistyczne kształty nadają tym akcesoriom bardzo nowoczesny i elegancki wygląd.

Küchenprofi – kolorowe naczynia ceramiczne i narzędzia dla smakoszy

Stylowe i pełne uroku są również kolorowe naczynia żaroodporne Küchenprofi. Są one nie tylko efektowne, ale też odporne na zakres temperatur od -15 do +260°C. Poddana specjalnej obróbce ceramika może po przygotowaniu potraw posłużyć do przechowywania ich w lodówce lub w zamrażalniku.

Projekt | Funkcja | Jakość

Produkty tej firmy to także wiele drobnych akcesoriów kuchennych przydatnych na co dzień, jak również wyspecjalizowane narzędzia kuchenne. Obok np. zaparzaczy, minutników, itp. na ofertę składają się m.in. narzędzia do przygotowywania ryb, różnych skomplikowanych potraw i inne przybory kuchenne ułatwiające pracę w kuchni.

Marka wysokiej jakości akcesoriów kuchennych, łączy ponadczasowy design z wysoką funkcjonalnością. W naszych kolekcjach i produktach pod hasłem Kitchen Experience World, skupiamy się na ludziach z ich potrzebami, wymaganiami i życzeniami. Liczne opracowania wewnętrzne, opracowane w ścisłej współpracy ze znanymi projektantami, charakteryzują gamę produktów.

Nasze kryteria dla wszystkich naszych produktów: funkcjonalność musi być gwarantowana, a także dobra jakość. Dlatego używamy wysokiej jakości stali nierdzewnej jako podstawowego materiału produkcyjnego.

Przede wszystkim nasze produkty mają jedną wspólną cechę: sprawiają, że chcesz gotować!

NEWSLETTER
@