Akcesoria kuchenne Küchenprofi

Küchenprofi – kuchenni pomocnicy z fantazją

Akcesoria kuchenne Küchenprofi, chociaż są efektem 90 lat tradycji firmy, wcale nie są nudne. Piękne i stylowe kuchenne przybory oraz naczynia udowadniają, że Niemcom wcale nie brakuje fantazji. Gadżety kuchenne marki Küchenprofi zawsze przyciągają uwagę kupujących, którzy chętnie po nie wracają. Z tą marką na pewno uzupełnisz wyposażenie kuchni o wiele przydatnych elementów.

Designerskie młynki do przypraw Küchenprofi

Rozpylacze do oliwy i octu oraz młynki Küchenprofi to przedmioty, które nie tylko posłużą do doprawiania potraw, ale będą ozdobą stołu czy kuchennej półki. Akcesoria do kuchni z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz smukłe i minimalistyczne kształty nadają tym akcesoriom bardzo nowoczesny i elegancki wygląd.

Küchenprofi – kolorowe naczynia ceramiczne i narzędzia dla smakoszy

Stylowe i pełne uroku są również kolorowe naczynia żaroodporne Küchenprofi. Są one nie tylko efektowne, ale też odporne na zakres temperatur od -15 do +260°C. Poddana specjalnej obróbce ceramika może po przygotowaniu potraw posłużyć do przechowywania ich w lodówce lub w zamrażalniku.

Produkty tej firmy to także wiele drobnych akcesoriów przydatnych na co dzień, jak również wyspecjalizowane narzędzia. Obok np. zaparzaczy, minutników, itp. na ofertę składają się m.in. narzędzia do przygotowywania ryb, różnych skomplikowanych potraw i inne przybory kuchenne ułatwiające pracę w kuchni.

NEWSLETTER
@