Spodek z czarnej porcelany Pekoë Revol

Kod produktu: RV-653630-4
Marka: Revol
  opinie: 1   czytaj opinie
CENA: 109,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Spodek z czarnej porcelany Pekoë Revol. Spodek, który oferuje oryginalne wzornictwo składające hołd morzu. Ta kreacja Revol dla kolekcji Pekoë została stworzona we współpracy z utalentowanym, młodym projektantem. Uskrzydlony wzór sprawia, że jest rozpoznawalna, ale także zapewnia komfort poczas degustacji herbaty czy kawy, ponieważ gwarantuje, że ciepło jest rozproszone, co pozwala łatwo podnieść kubek lub miseczkę.

Błyszczący oraz gładki i elegancki wygląd zapewnia przyjemne doznania dzięki temu 14-centymetrowemu spodkowi, który gwarantuje, że Twoja filiżanka jest idealnie stabilna. Sprawia też, że ​​jego obecność jest jednym z niezbędnych elementów nowej kolekcji stworzonej przez rzemieślników Revol. Jakość i know-how tych rzemieślników w produkcji porcelany widać w konstrukcji tego spodka, ale może być także odczuwalne w jego gładkiej i jedwabistej powierzchni. Wyrażona w hołdzie bogactwu morza kolekcja Pekoë stanowi hołd dla jej kulinarnych inspiracji. Skrzydlaty wzór sprawia, że ​​myślisz tak samo, jak cię uwodzi. Zapewnij swoim gościom przyjemne i urocze doznania, i wybierz spodek Pekoë. Przedstaw swoją zastawę stołową „Czas na herbatę”.

  • Materiał: porcelana
  • Średnica: 14 cm
  • Wysokość: 1,3 cm
  • Wyprodukowana we Francji

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Spodek z czarnej porcelany Pekoë Revol

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  17-06-2021   Dua

JEst to uzupełnienie mojej kolekcji, która bardzo mi się podoba stylistycznie. Jakość mogła by być troszeczkę lepsza, trochę jest surowizny, ale design się broni.


Kategorie, w których występuje produkt:

Revol Porcelaine to fancuski producent porcelany stołowej, który działa nieprzerwanie od jedenastu pokoleń czyli ponad 250 lat. Porcelanowe naczynia ceramiczne Revol to najwyższy standard jakości produktów, wytwarzanych w temperaturze 1320oC.

NEWSLETTER
@