Talerzyk deserowy z czarnej porcelany Pekoë Revol

Kod produktu: RV-653638-4
Marka: Revol
  opinie: 1   czytaj opinie
Dostępna ilość: 5 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 134,00 zł
ILOŚĆ: -+

Talerzyk deserowy z czarnej porcelany Pekoë Revol. Wreszcie, dzięki kolekcji Pekoë z Revol, sztuka herbaty ma swoją dedykowaną kolekcję zastawy stołowej. Modna, designerska kolekcja do serwowania tego tysiącletniego napoju. Talerz ze skrzydlatym wzorem, wymyślony i stworzony, aby zapewnić stabilność i komfort serwowania, ale także poprawić smak dzięki zdolności do rozprowadzania ciepła. Designerski talerz na Tea Time , oryginalne dzieło łączące się z innymi elementami z kolekcji, aby nadać więcej siły i mocy tym chwilom radości i przyjaźni.

Serwowanie i degustacja herbaty to prawdziwa sztuka dla pasjonatów. Ta azjatycka tradycja zdobywa coraz większe uznanie, a „Czas na herbatę” stał się zdecydowanym trendem w restauracjach. Dzięki kolekcji Pekoë, która powstała ze spotkania Revol z utalentowanym projektantem, „Tea Time” staje się chwilą towarzyską, którą warto docenić. Zasługuje na pełną kolekcję porcelany, która spełni wszystkie oczekiwania. Talerz 17cm zadziwia dzięki oryginalnej konstrukcji i jego skrzydlatym wzorem. Wzór jest piękny, ale pozwala również równomiernie rozproszyć ciepło, aby wzbogacić doznania. A ponieważ talerz Pekoë firmy Revol został również stworzony, aby zagwarantować całkowitą i doskonałą stabilność, wszystkie cele osiąga się dzięki herbacie, która jest doskonale podana.

  • Materiał: porcelana
  • Średnica: 17 cm
  • Wysokość: 2 cm
  • Wyprodukowana we Francji

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Talerzyk deserowy z czarnej porcelany Pekoë Revol

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  11-05-2021   Maciej

Super talerzyki!!!!! Cudownie matowa czerń!!!!!


Kategorie, w których występuje produkt:

Revol Porcelaine to fancuski producent porcelany stołowej, który działa nieprzerwanie od jedenastu pokoleń czyli ponad 250 lat. Porcelanowe naczynia ceramiczne Revol to najwyższy standard jakości produktów, wytwarzanych w temperaturze 1320oC.

NEWSLETTER
@