Talerze płaskie

Talerze płaskie, które mogą być nie tylko idealnym prezentem do własnego domu, ale także dla najbliższych, którym chcemy wręczyć szczególnie wyszukany upominek.

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Talerze – sklep z zastawą stołową

Klasyczny biały, nowoczesny z łupka czy bogato zdobiony? Komplet talerzy jest obowiązkowym wyposażeniem każdej kuchni, towarzyszy nam codziennie przy każdym posiłku. Jego wygląd oraz jakość ma wpływ nie tylko na wystrój naszego stołu, ale również wpływa na komfort spożywania posiłków. Talerze powinny być zatem wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu posłużą nam dłużej. Muszą również wyróżniać się designem, który najlepiej pasuje do wystroju wnętrza jadalni, kuchni i salonu. Ważna jest też ilość elementów, z jakich składa się zastawa. Należy więc zastanowić się, dla ilu osób ma być przeznaczona, aby spełniła nasze oczekiwania i pozwoliła przygotować stół zarówno przy okazji codziennego śniadania i obiadu, jak też większego przyjęcia dla znajomych i rodziny.

Jak wybrać komplet talerzy?

W jaki sposób chcesz go wykorzystać? Przemyśl przed zakupem jego przeznaczenie. Czy talerze posłużą Ci na co dzień czy może szukasz zastawy do serwowania posiłków dla większej ilości gości? W zależności od przeznaczenia, możesz zdecydować się na komplet talerzy dla 4, 6, 12 a nawet 18 osób. Talerze na sztuki pozwalają skompletować zestaw dla dowolnej liczby gości. Możesz również stworzyć zastawę, która będzie w jednym kolorze bądź też postawić na nowoczesność i oryginalność, wybierając jeden wzór jedna w dwóch równych kolorach. W skład zestawu powinny wchodzić duże talerze płaskie i głębokie, talerze deserowe i miseczki.

Talerze mogą być wykonane z różnych materiałów. Największą popularnością cieszy się porcelana i ceramika. Oryginalnie na stole prezentuje się zastawa szklana i kamionkowa. W najnowsze trendy wpisuje się prosty i minimalistyczny design, który można uzupełnić o dowolne dekoracje stołowe.

Do najpopularniejszych i najczęściej używanych talerzy płaskich należą z pewnością te o okrągłych kształtach. Współcześnie jednak coraz większym zainteresowaniem klientów cieszą się także te o nietypowych formach: prostokątne, kwadratowe lub w nieregularne. Wykonane z porcelany imitującej kamień łupkowy lub ciekawie barwionego szkła, takie talerze płaskie stanowią same w sobie niezwykle elegancką dekorację stołu i efektowne tło dla serwowanych potraw. Ustawione na białym lub kolorowym obrusie, a nawet na zwykłym, niezakrytym niczym stole, będą nam uprzyjemniać codzienne posiłki i budzić zachwyt wśród zaproszonych gości.

Dostępne w naszej ofercie talerze płaskie mogą być nie tylko idealnym prezentem dla własnego domu, ale także dla najbliższych, którym chcemy wręczyć szczególnie wyszukany upominek. Wysoka jakość oferowanej zastawy i szeroki wybór płaskich talerzy powodują, że będą to akcesoria kuchenne cieszące obdarowanych przez wiele lat swoją trwałością i pięknym wyglądem.

Sprawdź także inne akcesoria do jadalni z naszej oferty: karafki, miski, szklanki i wiele innych!

NEWSLETTER
@