Taca porcelanowa do serwowania 30x11 cm, imitacja łupka Basalt Revol

Kod produktu: RV-640602-6
Marka: Revol
CENA: 95,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Taca porcelanowa do serwowania 30x11 cm, imitacja łupka Basalt Revol. Prostokątne naczynie z efektem łupka z kolekcji Basalt to plus dla wszystkich kulinarnych kreacji. Do serwowania petits-fours, verrines, aperitifów, deserów, serów lub jako talrze prezentacyjny na zestawy do oliwy i octu - ten produkt daje wiele możliwości. To technicznie doskonałe naczynie ceramiczne łączy w sobie atrakcyjny wygląd z wysoką jakością, aby uatrakcyjnić bufety i stoły.

Revol - francuska marka z 250-letnią tradycją, której porcelana jest połączeniem tradycji i nowoczesnego designu. Jej projektanci tworzą piękne, praktyczne, innowacyjne, a przede wszystkim ponadczasowe projekty zastawy stołowej z porcelany, opierając się krótkotrwałym trendom w modzie. Revol od pokoleń produkuje najwyższej jakości porcelanę o wyjątkowym, opracowanym przez siebie składzie. Wysoka zawartość kaolinu wpływa na jej twardość, odporność na ukruszenia, szok termiczny oraz mycie w zmywarkach. Stołową zastawę porcelanową Revol bezpiecznie można używać do gotowania, pieczenia, a nawet zamrażania - wytrzymuje temperaturę od -40°C do + 300°C. Wiele etapów produkcji jest wykonywanych ręcznie co dowodzi, że tego francuskiego producenta wyróżnia prawdziwe zamiłowanie do rzemiosła.

Porcelana Revol jest w 100% bezpieczna w kontakcie z żywnością. Dzięki niskiej porowatości (0,05%), jej powierzchnia jest higieniczna - nie przyjmuje zanieczyszczeń i nie pochłania zapachów. Odporna na działanie detergentów. Można myć w zmywarce.

  • Materiał: 100% porcelana
  • Długość: 30 cm
  • Szerokość: 11 cm
  • Wysokość: 0,7 cm
  • Wyprodukowano we Francji
  • Można używać w kuchence mikrofalowej, piekarniku i zamrażarce
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Taca porcelanowa do serwowania 30x11 cm, imitacja łupka Basalt Revol

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Revol Porcelaine to fancuski producent porcelany stołowej, który działa nieprzerwanie od jedenastu pokoleń czyli ponad 250 lat. Porcelanowe naczynia ceramiczne Revol to najwyższy standard jakości produktów, wytwarzanych w temperaturze 1320oC.

NEWSLETTER
@