Naczynia porcelanowe Revol

Revol Porcelaine to fancuski producent porcelany stołowej, który działa nieprzerwanie od jedenastu pokoleń czyli ponad 250 lat. Porcelanowe naczynia ceramiczne Revol to najwyższy standard jakości produktów, wytwarzanych w temperaturze 1320oC.

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Naczynia porcelanowe Revol

Revol Porcelaine to fancuski producent porcelany stołowej, który działa nieprzerwanie od jedenastu pokoleń czyli ponad 250 lat. Porcelanowe naczynia ceramiczne Revol to najwyższy standard jakości produktów, wytwarzanych w temperaturze 1320oC. Dzięki procesowi wypalania w tak wysokiej temperaturze, porcelana jest odporna na odpryski, uderzenia oraz zmiany temperatury. Porcelana Revol ma zastosowanie głównie w gastronomii i cateringu, jednak od wielu lat staje się także popularna wśród wymagających użytkowników domowych. Naczynia kuchenne Revol oraz foremki do babeczek marki Revol, można używać w piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarkach. Odporność na wysokie temperatury - 300oC, utrzymanie temperatury potraw, gładkie wykończenie oraz to, że nie absorbuje zapachów, tłuszczu oraz bakterii powoduje, że nie można przejść obok tych produktów obojętnie.

Kubki gniecione porcelanowe

Na szczególną uwagę w ofecie Revol zasługują porcelanowe kubeczki gniecione, które wyglądają tak, jak jednorazowe kubki do napojów. Bogata oferta kolorystyczna tych kubków sprawia, że każdy znajdzie odpowiedni dla siebie. W ofercie znajdują się zarówno małe kubki do kawy espresso, większe kubki gniecione do kawy latte czy filiżanki do kawy filiżanki do herbaty.

NEWSLETTER
@