Zastawa stołowa Revol CARACTÈRE

Kolekcja Caractère zaprojektowana przez Noé Duchaufour-Lawrance to nieregularne kontury porcelanowej zastawy stołowej. Niedoskonałości, które dodają porcelanie charakteru i odzwierciedlają kruchą równowagę pomiędzy żywym materiałem a produkcją. Wyprodukowana ręcznie we Francji!

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Designerska zastawa stołowa z porcelany.

''Prosta linia węgla drzewnego to początek. Wraz z nim, rodzi się naturalna szorstkość, nadająca przedmiotom siłę narracji i głębię''. utaj Noé Duchaufour-Lawrance stworzył projekt łączący sztukę z techniczną orkiestracją branży i przemysłu ceramicznego, pracującego w służbie ostatecznego użytkownika. Kolekcja porcelanowej zastawy stołowej Caractère, ujawnia tę drobiazgową pracę: wybrana grubość kreski i rytm, jaki zapewnia wysokość krawędzi, to efekt starannych badań i gwarancja ich elegancji na stole w jadalni podczas uroczystego posiłku. Niewidoczny gołym okiem, delikatny obcas, nadaje kolekcji lekkości i zwiewnego charakteru. Zastawa stołowa, która jest poezją w świecie porcelany.

Kolekcja Caractère narodziła się z grafitowej kreski poruszającej się swobodnie po papierze. Jako rysunek, kreska opisuje ruchy gestu ręki, niedoskonałej, niekiedy nieposłusznej. Szkice zostały następnie przetłumaczone na piękne, trójwymiarowe obiekty, zachowując nieregularne kontury - wierne oryginalnym rysunkom. Gest jest zawsze obecny w tej kolekcji, od koncepcji po proces produkcji, nadając poszczególnym elementom silną, fizyczną obecność. Niedoskonałości dodają kolekcji charakteru i doskonale odzwierciedlają kruchą równowagę między żywym materiałem ceramicznym a produkcją.

Porcelanowa talerze, półmiski czy filiżanki z tej serii dostępne są w kolorach: mięty, kurkumy, cynamonu, kardamonu, bieli czy gałki muszkatołowej.

NEWSLETTER
@