Czarna porcelana Revol Club

Kompletna kolekcja talerzy i półmisków, których linie są proste i lekko zakrzywione, aby pomieścić potrawy i sosy. Zestawisz je ze sobą bez marnowania miejsca na stole.

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Kolekcja czarnej porcelany Revol Club uwiedzie Cię swoim czystym i wydajnym designem. Kompletna kolekcja talerzy o prostych liniach i lekkich krzywiznach do serwowania potraw i sosów oraz do optymalizacji przestrzeni podczas ustawiania talerzy w jadalni lub układania w bufecie. Seria ta jest idealna zarówno do Twojego domu jak i dla restauracji, dzięki swoim kształtom zaprojektowanym do układania w stosy i odporna na intensywne użytkowanie. Odkryj tę kolekcję dostępną w dwóch kolorach: czystej i ponadczasowej bieli połączonej z żeliwną czernią, która jest wyjątkowa i nowoczesna.

Czysty i prosty design

Gama naczyń porcelanowych odpowiednia dla uzytkowania w domu jak i w restauracji czy dużych punktach gastronomicznych.

Wykończnie: ponadczasowa i nowoczesna czerń w żeliwnym stylu.

Trwałość: kształty, które można układać w stos, zaokrąglone kąty, podstawa i grubość zaprojektowane dla większej wytrzymałości.

Łatwa w użytkowaniu: proste krawędzie ułatwiają przechowywanie w kuchni i na bufetach, a także układanie w stosy w celu zmniejszenia przestrzeni do przechowywania. Zmniejszona krawędź, aby zająć mniej miejsca na stołach i zmaksymalizować użyteczną przestrzeń do przygotowywania potraw na talerzu. Lekko zakrzywione linie utrzymują potrawy i sosy. Łatwe do uchwycenia przez sprawną obsługę restauracji.

NEWSLETTER
@