Zastawa stołowa EQUINOXE Revol

Unikalne kolory | Nowe kształty | Siły natury i pory roku, które pobudzają kreatywność szefów kuchni i wpływają na staranny dobór składników.

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Zastawa stołowa Revol Equinoxe

Słońce i Księżyc bawią się Ziemią, a ich niezwykłe siły przyciągania wywołują przypływy i zmieniają pory roku. Ten moment oznacza przejście od zimy do wiosny lub od lata do jesieni i zapowiada nowe zbiory, które rozbudzają kreatywność szefów kuchni w poszukiwaniu nowych składników do potraw. A kolor jest tutaj, harmonijny, miękki, świetlisty, zawsze subtelny. Kieruje ręką szefa kuchni w poszukiwaniu idealnej harmonii. Nowa galaktyka zastawy stołowej oddaje ducha czasu. Jej kolory o niesamowitej delikatności - pieprz, niebieski cirrus, żeliwny styl, zarówno jasne, jak i stylowe, wspaniale odnawiają zastawę stołową. Okrągłe, głębokie, owalne, prostokątne, miski, kosze, kreacje dim sum... ta konstelacja jest dostępna w 15 kształtach. Wszystko, co potrzebne do łatwego wprowadzenia poezji i wyrafinowania do Twojego menu.

Siły natury i pory roku pobudzają kreatywność szefów kuchni i wpływają na staranny dobór składników.

Unikalne kolory tekstury zastawy stołowej

Pieprzowa biel jest dyskretna i ustępuje kolorom zimowych warzyw. Odważna faktura czerni nadaje strukturę i podkreśla. Chmurzasty błękit: niebieski i biały łączą się, tworząc jedwabisty i subtelny welon.

Nowe kształty zastawy stołowej do nowych zastosowań

Płaskie i zagłębione talerze, które zaspokajają potrzeby wszystkich części posiłku. Wyrafinowany, owalny talerz z lekko zaznaczonym brzegiem uzupełnia asortyment zastawy. Centralny element tej kolekcji: dim sum, daje możliwość stworzenia własnego, charakterystycznego dania.

NEWSLETTER
@