Artystyczna, porcelanowa zastawa stołowa Solstice Revol

Zapraszamy do przeżycia prawdziwej metamorfozy sztuki kulinarnej. Dołącz do nas w podróży i zobacz sobie, jak mogą wyglądać stoły jutra.

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Kolekcja Revol Solstice pojawiła się w naszym pragnieniu przekształcenia kodów stylistycznych porcelany, a następnie całego doświadczenia kulinarnego, odnawiając w ten sposób niektóre z naszych najgłębiej zakorzenionych przekonań… Chodzi o pozostanie wiernym naszym twórczym i odważnym wartościom, uwolnieniu ludzkiej ręki, oferując najpiękniejszą zastawę stołową, jaką można stworzyć. Ta awangardowa przewaga zachęca oczy ekspertów do podziwiania wyjątkowości każdego szczegółu i doskonałości wykonanej pracy, pozostając wiernym kreatywnym i odważnym wartościom marki Revol.

Przesilenie rodzi się z surowców, nagle podniesionych do świetności ludzkimi rękami, jakby było świadectwem najcenniejszych skarbów, jakie nasza planeta ma do zaoferowania. Nieregularne i niepowtarzalne kształty porcelany Revol, ukazujące pracę ludzkiej dłoni. Kolekcja pozornie wyostrzona z ziemi, obdarzona fakturą z efektem mineralnym. Naczynia stworzone, aby rzucić wyzwanie Twoim gościom i wykorzystać całą kreatywność szefa kuchni. Pełna gama wykończeń, kształtów i rozmiarów dedykowanych do serwowania pysznych potraw.

Solstice to coś więcej niż wyzwanie, przed którym postawił się nieustraszony producent. Zapraszamy do przeżycia prawdziwej metamorfozy sztuki kulinarnej. Dołącz do nas w podróży i wyobraź sobie, jak mogą wyglądać stoły jutra.

NEWSLETTER
@