Talerz płaski 21x17 cm Solstice Revol

Kod produktu: RV-652400-4
Marka: Revol
Dostępna ilość: 3 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 245,00 zł
ILOŚĆ: -+

Talerz płaski 21x17 cm Solstice Revol. Zaprojektowany, aby odkrywając na nowo ceramikę, wyobrazić sobie jadalniane stoły jutra. Prostokątny talerz z nowej, innowacyjnej kolekcji Solstice firmy Revol. Kreatywność Revol jest w pełni wyrażona dzięki temu ceramicznemu naczyniu, które jest wykonane i dekorowane ręcznie. Odważ się wyjść poza zasady dzięki talerzowi w wyjątkowym formacie i projektowi, który ma sublimować Twoją pomysłowość. Proste boki z nieregularnymi krawędziami tych prostokątnych talerzy, odzwierciedlają precyzję ręcznej pracy rzemieślników Revol i ponadczasowy urok tradycyjnych metod odlewniczych. Każdy egzemplarz jest wyjątkowy, a jednak kolekcja Solstice gwarantuje wszystkim tę samą przyjemność: prestiżowe talerze z naciskiem na każdy szczegół oraz sublimację Twoich przepisów z kreacjami inspirowanymi Ziemią i Wszechświatem.

Prestiżowy talerz płaski do codziennego użytku.

Dla twoich wyjątkowych potraw lub na niezwykłą okazję, prostokątne talerze Solstice firmy Revol są niezbędne. Reliefy i wzory, które otwierają nowe możliwości podkreślenia Twoich przepisów kulinarnych. Niedoskonały i nieregularny kształt, który podkreśli Twoje wyczucie detalu zwłaszcza, że Revol starał się spełnić wszystkie Twoje pragnienia i oczekiwania.

Revol - francuska marka z 250-letnią tradycją, której porcelana jest połączeniem tradycji i nowoczesnego designu. Jej projektanci tworzą piękne, praktyczne, innowacyjne, a przede wszystkim ponadczasowe projekty zastawy stołowej z porcelany, opierając się krótkotrwałym trendom w modzie. Revol od pokoleń produkuje najwyższej jakości porcelanę o wyjątkowym, opracowanym przez siebie składzie. Wysoka zawartość kaolinu wpływa na jej twardość, odporność na ukruszenia, szok termiczny oraz mycie w zmywarkach. Stołową zastawę porcelanową Revol bezpiecznie można używać do gotowania, pieczenia, a nawet zamrażania - wytrzymuje temperaturę od -40°C do + 300°C. Wiele etapów produkcji jest wykonywanych ręcznie co dowodzi, że tego francuskiego producenta wyróżnia prawdziwe zamiłowanie do rzemiosła.

Porcelana Revol jest w 100% bezpieczna w kontakcie z żywnością. Dzięki niskiej porowatości (0,05%), jej powierzchnia jest higieniczna - nie przyjmuje zanieczyszczeń i nie pochłania zapachów. Odporna na działanie detergentów.

  • Materiał: porcelana 100%
  • Długość: 21 cm
  • Szerokość: 17 cm
  • Wysokość: 1,5 cm
  • Wyprodukowano we Francji
  • Odporny na uszczebienia
  • Można używać w kuchence mikrofalowej, piekarniku i zamrażarce
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Talerz płaski 21x17 cm Solstice Revol

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Revol Porcelaine to fancuski producent porcelany stołowej, który działa nieprzerwanie od jedenastu pokoleń czyli ponad 250 lat. Porcelanowe naczynia ceramiczne Revol to najwyższy standard jakości produktów, wytwarzanych w temperaturze 1320oC.

NEWSLETTER
@