Porcelana imitująca czarny łupek Basalt Revol

Porcelanowa imitacja naturalnego łupka w kolorze czarnym. Surowy, naturalny wygląd, który w dotyku jest jak łupek, a jednocześnie zawiera wszystkie cechy dobrej jakości porcelany. Zastawa stołowa odporna na zarysowania, ukruszenia, higieniczna.

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Czarna zastawa stołowa - porcelanowy łupek

Dzięki wyglądowi imitującemu naturalny łupek, kolekcja Basalt inspiruje coraz więcej szefów kuchni. I nie bez powodu! Ma wszystko, co jest potrzebne: surowy, naturalny wygląd w dobrym stylu oraz innowacyjny materiał, który wygląda i w dotyku zachowuje się jak łupek, ale jednocześnie zawiera wszystkie zalety kulinarnej porcelany. W odróżnieniu od naturalnego łupka: nie zarysujesz jej powierzchni i nie kruszy się, jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia i gwarantuje doskonałą higienę w kontakcie z żywnością. Dostępna w szerokiej gamie rozmiarów, z zagłębieniami i bez, z płaskimi lub podwyższonymi krawędziami, które pasują do wszystkich prezentacji: przystawek, dań głównych, serów i deserów.

Czarna ceramika

Ta kolekcja wykonana jest barwionej gliny, doskonale imituje naturalny łupek: ten sam wycięty kształt i te same cechy wizualne, ale ze wszystkimi zaletami porcelany.

Design i ergonomia

Krawędzie mają lekko wydrążony kształt, aby zbierać soki w środku. Chwyt został ułatwiony zarówno w przypadku okrągłych elementów, jak i tych z podwyższonymi krawędziami. Najczęściej używane płaskie elementy zastawy są wyposażone w drewniany wspornik, do kupienia odddzielnie.

Wysoka odporność na uszkodzenia

Chociaż imituje łupki, porcelana jest bardziej wytrzymała. Nie rysuje się, ani nie kruszy. Nieporowata i bezpieczna w kontakcie z żywnością. Prosta w konstrukcji, innowacyjny materiał imitujący naturalny łupek, wykorzystujący wszystkie kulinarne zalety porcelany.

NEWSLETTER
@