Deska marmurowa do serwowania Judge 30x20cm

Kod produktu: H360
Marka: Judge
CENA: 104,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Deska marmurowa Judge 30x20cm do serwowania serów, wędlin, sushi, ciast i deserów. Może służyć także jako podkładka pod gorące naczynia czy talerz do serwowania. Łatwa w utrzymaniu w czystości. Przed postawieniem na stole warto schłodzić ją w lodówce, aby serwowane produkty dłużej pozostały świeże. Deska jest bardzo ciężka, waży 2,3 kg i wykonana jest z naturalnego marmuru. Od spodu wyposażona jest w antypoślizgowe nóżki, które zabezpieczają blat przed zarysowaniami oraz stabilizują deskę. Deska może być używana nie tylko do serwowania potraw, ale również jako podstawka pod gorące garnki lub jako podkład przy wyrabianiu ciast. W tym celu deska wymaga okresowej impregnacji środkiem przeznaczonym do marmuru, który zabezpiecza ją przed wchłanianiem tłuszczy oraz zabrudzeniami.

Wygląd poszczególnych egzemplarzy produktu może się różnić od wzoru przedstawionego na zdjęciu katalogowym, ze względu na naturalne pochodzenie surowca.

  • Wymiary: 30,5 x 20,5 x 2,5 cm
  • Materiał: 100% naturalny marmur
  • Waga: 2,3 kg
  • Deskę należy czyścić przy pomocy wilgotnej szmatki
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Deska marmurowa do serwowania Judge 30x20cm

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Angielska marka Judge oferuje szeroką gamę akcesoriów kuchennych – dzbanki i czajniki, deski, porcelanę, szklane filiżanki, noże, młynki, naczynia i narzędzia. Pozwala wyposażyć kuchnię we wszystkie niezbędne drobiazgi i jest warta uwagi osób, które cenią sobie znakomitą jakość.

NEWSLETTER
@