Akcesoria do kuchni Judge

Kategoria została usunięta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Akcesoria do kuchni i gadżety kuchenne Judge

Angielska marka Judge oferuje szeroką gamę akcesoriów kuchennych – dzbanki i czajniki, deski, porcelanę, szklane filiżanki, noże, młynki, naczynia i narzędzia. Pozwala wyposażyć kuchnię we wszystkie niezbędne drobiazgi i jest warta uwagi osób, które cenią sobie znakomitą jakość.

Akcesoria kuchenne Judge na stół

Produkty Jugde doskonale nadają się do podawania potraw i napojów na ciepło. Filiżanki i dzbanki z zaparzaczami mają ścianki wykonane z grubego szkła, które znakomicie trzyma ciepło. W ofercie producenta znajdują się także m.in. sosjerki – oprócz tradycyjnych również termiczne, z podwójnymi ściankami i pokrywką, dzięki którym sos nie wystygnie w czasie dłuższego spotkania przy stole. Niezawodne będą też porcelanowe naczynia, młynki do przypraw i kosze na owoce.

Marmurowe deski Judge

Ciekawą ofertę stanowią talerze i deski Judge z marmuru. Mogą one stanowić świetną ozdobę bufetu, a wcześniej schłodzone sprawią, że słodkie i wytrawne przekąski wyjęte z lodówki dłużej zachowają świeżość.

Przybory kuchenne Judge niezastąpione w domu

Firma produkuje także nowoczesne akcesoria kuchenne marki Judge ułatwiające przygotowanie potraw i utrzymanie porządku. Dostępne są wysokiej jakości noże, dzbanki do odmierzania, wyciskarki, ociekacze czy wygodna stolnica. Wyposażenie kuchni Judge pomogą uszykować przyjęcie, jak i codzienny obiad.

NEWSLETTER
@