Kosmetyczki podróżne Reisenthel

Kosmetyczki podróżne Reisenthel zyskują na popularności z uwagi na ich wysoką jakość, dobre opinie klientów, a przede wszystkim organizację miejsca wewnątrz.

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Torba Netbookbag Dark blue Reisenthel

139,00 zł
produkt na zamówienie

Marka Reisenthel od ponad 40 lat oferuje przydatne akcesoria. Dziś w jej ofercie znaleźć można m.in. różnego rodzaju torby, koszyki oraz kosmetyczki – wszystko, co potrzebne jest w podróży, w mieście i na zakupach.

Kosmetyczki Reisenthel – jakość i piękny wygląd

Szeroki wybór kosmetyczek umożliwia dobranie odpowiedniej wielkości oraz wzoru i kolorystyki dla każdego. Kosmetyczki podróżne Reisenthel to stylowy design dla kobiet i dla mężczyzn. Cechuje je odporny na uszkodzenia poliestrowy materiał i znakomita funkcjonalność. Znaleźć można zarówno kosmetyczkę do codziennej torebki i na weekend, jak i na dłuższe wakacje.

Praktyczne kosmetyczki podróżne

Podczas ich projektowania zadbano nie tylko o estetykę, ale i praktyczne rozwiązania. Każda kosmetyczka w środku ma przegródki, dzięki którym można wygodnie ustawić buteleczki z produktami i utrzymać porządek. Duże kosmetyczki podróżne Reisenthel wyposażone są w haczyki do powieszenia, aby wygodnie z nich korzystać bez wyjmowania całej zawartości. Kieszenie i przegródki pozwolą przechowywać osobno produkty do pielęgnacji i higieny, kosmetyki kolorowe i akcesoria do włosów. Reisenthel kosmetyczka podróżna to niezbędne akcesorium podczas Twoich wyjazdów.

NEWSLETTER
@