Kieliszki do wina Zwiesel Glas

Niemieckie szkło kryształowe Zwiesel Glas produkowane od ponad 150 lat! Od 2021 roku z nowym logo i nowymi innowacjami, tworzy kieliszki do wina czerwonego i białego, szklanki do whisky i karafki. Unikalny design i wykonanie na najwyższym poziomie. Pamiętaj: wino jest tak dobre, jak jego kieliszek.

krystalicznie przezroczyste szkło | produkcja przyjazna dla środowiska | wyjątkowo odporne na uszkodzenia | wolne od ołowiu | produkowane w Niemczech | można myć w zmywarce

Rozwiń

Zwiesel Glas – sztuka uderzania we właściwą nutę

Od 2021 roku rozpoczęła się nowa era marki Zwiesel z silną tradycją! Jesteśmy zobowiązani do obsługi najbardziej wymagających gości na świecie i ich najlepszych gospodarzy. Doświadczenie prawie 150 lat produkcji szkła, tradycja i pasja przybierają teraz pewną, nową formę - ZWIESEL GLAS. Nowa marka jest dla nas trafnym, kolejnym krokiem w rozwoju firmy. Odpowiednio reprezentuje pełne doświadczenia naszych marek Zwiesel 1872 Handmade i Schott Zwiesel, jednocześnie odzwierciedlając naszą trwałą pasję do tworzenia niezwykłości i nasz cel, aby w przyszłości wprowadzać unikatowe innowacje.

Kieliszki kryształowe - szczególny talent do gościnności

Zwiesel nigdy nie zajmował się tylko produkcją szkła, ale zawsze odzwierciedlał możliwości tkwiące w szkle. Dążymy do tworzenia unikalnych produktów na najwyższym poziomie umiejętności produkcyjnych i kunsztu naszych rzemieślników, które oferują niezwykłe wrażenia radości i społeczności. Produkty, które nadają wyjątkowego charakteru każdemu zastawieniu stołu i są po prostu częścią wyrafinowanego smaku na całym świecie. Dźwięk wznoszenia toastu kieliszkiem Zwiesel to niepowtarzalny dźwięk prawdziwej gościnności!

Specjalna notatka staje się obietnicą marki

Kieliszki do wina Zwiesel Glas wyróżniają się niezrównaną jakością – wyjątkowym standardem, który zaczyna się od wyjątkowej cechy: dźwięk wznoszenia toastów w kielichach ZWESEL jest inny i stał się wyróżnikiem marki. Niepowtarzalny brzęk doceniają nie tylko koneserzy szkła, ale także gospodarze i goście na całym świecie.

Nuta muzyczna w nowym znaku towarowym Zwiesel Glas obejmuje te cechy, ale jej znaczenie sięga znacznie dalej. Kształt nuty symbolizuje radość i harmonijną zabawę, celebrując gościnność i uznanie wyrażane wśród gości i gospodarzy. Litera Z w logo oznacza Zwiesel. Jego liniowość odzwierciedla nasze doświadczenie w produkcji, jego główne, tradycyjne znaczenie w firmie oraz precyzję naszych producentów szkła.

Odkryj nasze kieliszki do wina

Wino jest tak dobre, jak jego kieliszek. Kieliszki kryształowe do wina Zwiesel Glas wydobywają z wina to, co najlepsze, pozwalając czerwonym i białym winom oddychać, a dzięki wyrafinowanemu kształtowi spełniają wymagania różnych, winnych charakterów. Doskonale wyprofilowane kielichy gwarantują rozwój aromatów i wykwintnego smaku. Niezależnie od tego, czy jest to wszechstronne, czy specjalistyczne, odpowiedni kieliszek do wina zawsze wie, jak radzić sobie ze specyficznymi rodzajami wina - gwarantuje to wyjątkowe chwile ze szczególnym akcentem.

Szklane kieliszki do wina Zwiesel przyciągają wzrok również z estetycznego punktu widzenia. Od klasycznych, ponadczasowych kształtów do codziennego użytku, do maszynowo i ręcznie robionych kieliszków premium firmy Zwiesel Glas - na każdą okazję znajdziesz odpowiedni kieliszek do wina, który zapewnia stylowy wygląd z wyjątkowym akcentem.

Arcydzieła ręcznie dmuchanego szkła Zwiesel opierają się na długiej tradycji rzemiosła i łączą tradycyjne i nowoczesne podejście do projektowania. Wykonane maszynowo kieliszki do wina i szklanki do wina - niezależnie od tego, czy są klasycznie ponadczasowe do codziennego użytku przez Schott Zwiesel, czy też z wyjątkowo nowoczesnym językiem wzornictwa i wyrafinowanymi detalami z Zwiesel Glas - oferują wartość dodaną dzięki wyjątkowemu szkłu Tritan® crystal, które jest wyjątkowy pod względem połysku, odporności na zmywanie w zmywarce, wytrzymałości i trwałości produktów jest tego dowodem. Ton, w którym brzęczą szklanki Zwiesel Glas, jest wyjątkowy i tym samym stał się wyraźnym wyróżnikiem marki.

NEWSLETTER
@