Zwiesel 1872 Handmade szkło kryształowe do restauracji i barów

Sommelierzy, producenci win, międzynarodowi szefowie kuchni i najlepsze hotele w ponad 120 krajach cenią markę Zwiesel 1872 jako wiarygodnego partnera i dostawcę. Kryształowe szklanki do whisky, lampki do wina, karafki dekantacyjne - wszystko to, czego potrzebujesz w swoim barku.

Rozwiń

Zwiesel 1872 - szkło kryształowe projektowane z pasją

Globalne partnerstwo, indywidualne usługi: dzięki współpracy z najlepszymi restauratorami, sommelierami i znanymi projektantami Zwiesel Kristallglas stał się jednym z czołowych partnerów hoteli, restauracji i handlu na całym świecie. Dzięki swoim markom Zwiesel Kristallglas jest jedną z najlepiej prosperujących firm w branży i przodującą pod względem wzornictwa i innowacji. Potwierdzają to liczne nagrody i wyróżnienia projektowe. Od lat tworzymy standardy dzięki nowoczesnym produktom i niestandardowym usługom dla naszych partnerów handlowych. Marka Zwiesel 1872 odzwierciedla tę filozofię dzięki zrównoważonym, innowacyjnym produktom.

Dzięki wieloletniej tradycji, innowacyjnej technologii i globalnym kontaktom handlowym Zwiesel Kristallglas jest liderem wśród doświadczonych producentów zastawy kryształowej. Sommelierzy, producenci win, międzynarodowi szefowie kuchni i najlepsze hotele w ponad 120 krajach cenią markę Zwiesel 1872 jako wiarygodnego partnera. A nasi klienci prywatni czerpią również specjalne korzyści z naszego wieloletniego zaangażowania w wyzwania związane z profesjonalną gastronomią.

Szkło Zwiesel można użytkować w Brasserie Colette Tim Raue I Berlin, Becker’s Hotel & Restaurant I Trier, Camba Bavaria GmbH I Seeon czy w Peter restaurant at The Peninsula Tokyo I Japan.

NEWSLETTER
@