Szklanki do piwa i drinków Basic Bar

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Basic bar selection by Charles Schumann

Basic Bar z diamentowymi nacięciami tworzy fantastyczną serię szkła kryształowego. Podąża ona za trendem serwowania drinków w szlachetnie zdobionym szkle. Kolekcja o niezwykłej jakości i klasie, zaprojektowana przez Charles Schumann – legendarnego barmana.

Legendarny barman i pisarz Charles Schumann, Schumann's Bar, Monachium, współpracowali z firmą SCHOTT ZWIESEL nad stworzeniem kolekcji szkła barowego łączącego klasyczne kształty, współczesne, obowiązujące wymiary i pojemności, oraz najwyższą funkcjonalność. Każde szkło z serii BAR SELECTION zostało specjalnie zaprojektowane w celu podkreślenia specyfiki alkoholu, do którego jest przeznaczone. Międzynarodowe trendy w szkle barowym, doskonale wyrażają się tutaj dzięki idealnej grze przyjemności i estetyki.

Istniejące kształty i rozmiary kolekcji barowej są teraz uzupełniane przez szklanki zgodne z aktualnymie trendami, związanymi z nowymi drinkami: od tej pory szampan i czerwone wina o bogatym smaku, a także świeżo przygotowane piwo / pilsner znajdą odpowiednie szkło dla siebie. Również do popularnych napojów spirytusowych, takich jak grappa i wódka, a także do wina porto dostępne są sensorycznie zbalansowane szklanki z serii BASIC BAR SELECTION. Ponadto seria oferuję specjalną szklankę dla koneserów whisky.

Poza podstawowymi modelami, seria ta oferuje również trzy stożkowe, klasyczne szklanki, ze szczególnie grubymi podstawami, doskonale odróżniające się od szklanek o wąskich ściankach z serii napojów bezalkoholowych i podkreślają zapotrzebowanie tej serii na połączenie tradycji z innowacją. Również warianty szkła do Martini - Martini Classic i Martini Contemporary - świadczą o doskonałym połączeniu klasycznego stylu barowego i nowoczesnego wzornictwa tej serii. Klasyczne szkło koktajlowe z lat trzydziestych ubiegłego wieku dopełnia serię stylowymi dodatkami barowymi.

NEWSLETTER
@