Szklanki do drinków Tower Schott Zwiesel

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Seria szklanek Tower to odpowiedź na renesans kultury barowej. Kolekcja stworzona w modnym i funkcjonalnym stylu Bauhaus. Szklanki tower mają niezwykły rys i formę, która dodatkowo pozwala na ich sztaplowanie.

Od Nowego Jorku po Tokio kultura barowa przeżywa renesans i ożywia klasyczne koktajle na globalnej scenie. W formalnym nawiązaniu do nowoczesnego i funkcjonalnego designu Bauhaus, elegancki kształt Tower nadaje kształt i kontur szkła, a także sprawia, że można je układać w stosy i estetycznie ułożyć alkochol i lód w dwóch, widocznych warstwach.

Formalne udoskonalenie nie tylko tworzy nowoczesną elegancję, ale także ma sens funkcjonalny: przestrzenna forma zmniejsza obciążenie na krawędzi szkła, gdy szklanki są ułożone w stos, a tym samym zwiększa ich trwałość. Ponieważ szklanki w stosach zajmują mniej miejsca na półkach, nadają się do barów domowych, barów hotelowych i tętniących życiem klubów. Szkło jest wytrzymałe, idealne do układania w stosy i jest wykonane w Niemczech z opatentowanego szkła kryształowego Tritan®.

NEWSLETTER
@