Akcesoria danish modern 2.0

danish modern 2.0

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do

Stelton Danish Modern 2.0

Piękne i funkcjonalne akcesoria Stelton Danish Modern 2.0 sprawią, że codzienne posiłki staną się przyjemnością dla wszystkich zmysłów.

Stelton Danish Modern 2.0 – klasyka wzornictwa w świeżym wydaniu

Wzory stworzone w ramach kolekcji Stelton Danish Modern 2.0 nawiązują do złotej ery designu skandynawskiego, czyli lat 50. i 60. Dzięki prostym, funkcjonalnym i dopracowanym formom dziś wciąż wzornictwo to wygląda stylowo. Akcesoria stołowe Danish Modern 2.0 to oprócz szlachetnej stali w dużej mierze także ceramika, prasowany bambus i szkło – wszystko oczywiście w najlepszym gatunku. Przedmioty, których jedyną ozdobą jest łagodny kształt i stonowany kolor, dobrze będą wyglądać zestawione z innymi liniami Stelton, choćby najbardziej znaną Cylinda-Line.

Stelton Danish Modern 2.0 to skandynawska zastawa w harmonijnym wydaniu

Miski, talerze w sam raz do śniadania czy deseru, filiżanki na różne rodzaje kawy, czajniki i zaparzacze – to podstawa serii Stelton Danish Modern 2.0. Wszystkie one utrzymane są w spójnej kolorystyce, w której dominuje szarość z domieszką niebieskiego, bieli i czerni. Prostota i szlachetność kolekcji sprzyja celebrowaniu posiłków, czasu spędzonego z rodziną albo samotnego delektowania się kawą, rogalikiem i widokami za oknem.

NEWSLETTER
@