Akcesoria kuchenne Stelton Classic

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Stelton Classic

Stelton to marka, dla której pracują czołowi duńscy projektanci użytkowych przedmiotów. To dzięki nim linia Stelton Classic wyróżnia się szlachetną gamą kolorystyczną i przyjemnymi dla oka kształtami.

Niepowtarzalne termosy Stelton Classic

Jeżeli mielibyśmy wskazać przedmiot tej marki, który zasługuje na miano wręcz kultowego i który każdy miłośnik skandynawskich projektów użytkowych rozpozna na pierwszy rzut oka – z pewnością byłby to termos Stelton EM77. Prosty, a przy tym niepowtarzalny kształt ubrany został w kilka kolorów – od metalicznych, przez czerń i biel, po żywszą limonkę, czerwień czy odcienie fioletu i pomarańczu. Jego projektantem jest jeden z czołowych skandynawskich designerów – Erik Magnussen. Ten sam kształt powtórzony został w dzbankach na wodę Stelton Classic, konsekwentnie minimalistyczne w nowoczesnym stylu są też butelki na wodę.

Akcesoria Stelton Classic do śniadania i kolacji

Gama artykułów kuchennych Stelton Classic to znakomicie zaprojektowane, wpisujące się w nowoczesny minimalizm akcesoria. Znaleźć wśród nich można wszystko, co potrzebne do herbaty i kawy, a także kosze na pieczywo i szklanki. Z kolei kolację podać elegancko i z dodatkiem lampki ulubionego wina pomogą takie akcesoria jak korkociąg, otwieracz do butelek, nóż do sera czy do nóż do ciasta, służący równocześnie jako łopatka do nakładania.

NEWSLETTER
@