Akcesoria kuchenne oraz dodatki dekoracyjne do jadalni Stelton

Duńska marka Stelton to praktyczne gadżety kuchenne, ale również efektowne dodatki dekoracyjne do jadalni. Świeczniki, dekoracyjne tace, wazony i kosze na owoce Stelton z pewnością staną się ciekawą dekoracją każdego wnętrza.

Rozwiń

Stelton

Marka, która jest jednoznacznie określona jako duński design. Założona w 1960 roku, jest ważnym składnikiem stylu skandynawskiego. W 1964 roku, Stelton sformułował swoją politykę projektowania i nawiązał współpracę z czołowym architektem i projektantem - Arne Jacobsen.

Akcesoria kuchenne Stelton

Lubisz przyjmować w swoim domu gości? A może uwielbiasz celebrować rodzinne, codzienne posiłki? Każda sytuacja wymaga od Ciebie pięknego wyglądu jadalni lub salonu. Z pewnością dbasz o najdrobniejszy szczegół podczas podawania dań. Idealną propozycją dla Ciebie będą wszelkie produkty marki Stelton.

Akcesoria do jadalni marki Stelton

W kategorii tego producenta odkryjesz wiele przedmiotów, które są niezbędne podczas każdego posiłku lub domowego przyjęcia. Są to nie tylko praktyczne gadżety kuchenne, ale również efektowne dodatki dekoracyjne do jadalni. Świeczniki, dekoracyjne tace, wazony i kosze na owoce Stelton z pewnością staną się ciekawą dekoracją każdego wnętrza. Podczas podania posiłków sprawdzą się eleganckie miski, podstawki, kosze na pieczywo, dzbanki, czy serwetniki.

Zachwycą Cię również stylowe świeczniki, które dodadzą klimatu każdej chwili spędzonej w samotności lub z najbliższymi. Stelton to najlepsza marka w sieci, która proponuje Tobie tak luksusowe produkty w wyjątkowo korzystnej cenie.

NEWSLETTER
@