Zaparzacz do herbaty z funkcją termosu Emma Stelton czarny

Kod produktu: X-201-2
Marka: Stelton
CENA: 571,00 zł
Produkt na zamówienie
Skontaktuj się w celu
ustalenia terminu dostawy
info@galerialimonka.pl
tel. 515 516 530

Zaparzacz do herbaty z funkcją termosu Emma marki Stelton, którym uzupełnisz pozostałe akcesoria stołowe z tej serii. Wyposażony w drewnianą rączkę, nadającą mu nordyckiego stylu. Stalowa obudowa lakierowana na kolor czarny. Wewnątrz zaparzacza znajduje się stalowy filtr do zaparzania herbaty, który zatrzyma liście herbaty. Zamknięcie z tworzywa sztucznego zatrzymuje proces parzenia, gdy herbata osiągnęła już swoją moc.

Kolekcja naczyń Emma Stelton zawiera wszystko to, co jest niezbędne podczas przygotowania i serwowania kawy czy herbaty. Kolekcja przeznaczona do codziennego użytku. Dzbanki do kawy, filiżanki do herbaty, kubki czy mleczniki - wszystkie produkty charakteryzują się elegancką linią, skupioną na prostej formie, funkcji i z zastosowaniem materiałów (ceramiki, stali i drewna) w kilku odcieniach kolorystycznych, tworząc na nowo klasyki designu na stół.

  • Materiał: stal nierdzewna lakierowana, tworzywo sztuczne, drewno bukowe
  • Średnica: 14 cm
  • Wysokość: 18,5 cm
  • Pojemność: 1,0 Litr
  • Projekt: HolmbäckNordentoft
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zaparzacz do herbaty z funkcją termosu Emma Stelton czarny

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Duńska marka Stelton to praktyczne gadżety kuchenne, ale również efektowne dodatki dekoracyjne do jadalni. Świeczniki, dekoracyjne tace, wazony i kosze na owoce Stelton z pewnością staną się ciekawą dekoracją każdego wnętrza.

NEWSLETTER
@