Lampy Maytoni - oświetlenie do Twojego wnętrza

Maytoni to renomowana niemiecka marka specjalizująca się w projektowaniu i produkcji lamp i oświetlenia wnętrzowego, oferująca szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych stylów i trendów. Zyskując pozycję marki numer 1 w Europie, Maytoni zdobyła uznanie klientów za wysoką jakość, innowacyjny design i funkcjonalność swoich produktów.

Rozszerzając swoją obecność na rynku światowym, marka Maytoni dostarcza swoje produkty do ponad 32 krajów, co świadczy o jej globalnym uznaniu i popularności. Bogata oferta oświetlenia obejmuje ponad 2000 modeli lamp, żyrandoli, kinkietów i systemów LED, umożliwiając klientom wybór spośród różnorodnych opcji, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Wyróżniając się zaawansowaną technologią i dbałością o detale, Maytoni kreuje produkty, które nie tylko doskonale spełniają funkcje oświetleniowe, ale także stanowią wyrafinowany element dekoracyjny dla każdego wnętrza. Nieustannie śledząc najnowsze trendy w dziedzinie designu, marka ta zyskuje reputację jako lider w branży, będąc źródłem inspiracji dla miłośników nowoczesnego i stylowego oświetlenia.

Rozwiń

Oprawy oświelteniowe Maytoni to wszechstronne połączenie stylu, unikalnego wzornictwa, idealnych proporcji i wysokiej jakości wykonania. Firma stara się tworzyć nie tylko żyrandole, lampy wiszące czy sufitowe, ale także nastrój i atmosferę dla odnoszących sukcesy ludzi o dobrym guście. Celem jest zaspokojenie potrzeb każdego klienta, aby zapewnić pełną gamę oświetlenia: od dekoracyjnych do technicznych, do każdego wnętrza i otoczenia.

Maytoni oświetlenie z Niemiec

Maytoni to niemiecka marka, która oferuje lampy i oświetlenie do wnętrz w różnych stylach i trendach. Marka numer 1 w Europie wschodniej i na bliskim wschodzie. Produkty oferowane są w ponad 32 krajach na całym świecie. Oferta oświetlenia obejmuje ponad 2000 modeli lamp, żyrandoli, kinkietów i systemów LED.

Oprawy oświelteniowe Maytoni to wszechstronne połączenie stylu, unikalnego wzornictwa, idealnych proporcji i wysokiej jakości wykonania. Firma stara się tworzyć nie tylko żyrandole, lampy wiszące czy sufitowe, ale także nastrój i atmosferę dla odnoszących sukcesy ludzi o dobrym guście. Celem jest zaspokojenie potrzeb każdego klienta, aby zapewnić pełną gamę oświetlenia: od dekoracyjnych do technicznych, do każdego wnętrza i otoczenia.

Lampa Maytoni - design

Najlepsi projektanci, kierownicy produkcji, architekci i inżynierowie tworzą produkt od szkicu po gotowe arcydzieło, zwracając uwagę na każdy szczegół. Tworzenie opraw oświetleniowych, biorąc pod uwagę specyfikę każdego rynku: jego smaki, charakterystyczne cechy w aranżacji wnętrz. Cała ta wiedza jest połączona z innowacją i dostarczany jest unikalny produkt dla każdego kraju.

Najwyższej jakości oświetlenie Maytoni

Wszystkie produkty Maytoni spełniają europejskie standardy jakości ze względu na wielostopniowy system kontroli produkcji.

Marka Maytoni intensywnie się rozwija i jest jedną z pierwszych, która korzysta z zaawansowanych technologii. Od stycznia 2018 r. do dekoracji opraw oświetleniowych Maytoni wykorzystywane są kryształy nowej generacji o obniżonej zawartości tlenku ołowiu, których stężenie nie przekracza 0,009%. Technologia ta nosi nazwę nG-Crystals (od niemieckiej "nowej generacji"). Kryształy Maytoni nie są naturalnym szkłem kryształowym. Jednak dzięki technologii nG-Crystals, która polega na dodaniu 56 dodatkowych składników do struktury kryształu, zachowane zostały wszystkie właściwości, takie jak światło, piękny wygląd i idealne szlifowanie.

Kryształy Maytoni spełniają europejskie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i przyjazności dla środowiska. Technologia nG-Crystal została opracowana wyłącznie dla Maytoni, więc marka zastrzega sobie prawo do nie ujawniania składu kryształów.

Lampy Maytoni przechodzą przez kilka etapów kontroli jakości. Pracownicy firmy monitorują jakość produktów na wszystkich etapach produkcji: sprawdzanie pod kątem ukrytych wad, sprawdzanie wyglądu zewnętrznego, testowanie wydajności i śledzenie uszkodzeń wizualnych. Wszystkie produkty spełniają europejski standard jakości ze względu na wielostopniowy system własnej kontroli produkcji.

Oferta Maytoni

Asortyment marki obejmuje ponad 2000 produktów. 80% produktów wytwarzanych jest przez dwie fabryki, wyłącznie dla Maytoni. Oprócz dwóch głównych fabryk, firma współpracuje z 28 fabrykami, aby zapewnić ciągłość produkcji. Wszystkie fabryki są wyposażone w zaawansowane urządzenia i działają zgodnie ze standardem jakości Maytoni GmbH. Własne, duże magazyny oznacza, że mimo dużej różnorodności, większość produktów jest zawsze dostępna od ręki.

Oferta podzielona jest na kilka kolekcji, które w całości pokrywają zapotrzebowania Klientów. Od lamp technicznych, przez klasyczne żyrandole, oświetlenie w stylu Loft czy zewnętrzne - każdy znajdzie odpowiedni produkt dla siebie.

NEWSLETTER
@