Dzbanki stalowe i żeliwne do herbaty Bredemeijer

Bredemeijer – holenderska firma założona w 1914 roku, która specjalizuje się w produkcji dzbanków o podwójnych ściankach, czajników żeliwnych, zaparzaczy do herbaty oraz akcesoriów do zaparzania, serwowania i picia herbaty. Każdy znajdzie to coś dla siebie.

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Akcesoria do kawy i herbaty Bredemeijer

Bredemeijer – holenderska firma założona w 1914 roku, która oferuje stalowe zaparzacze do herbaty, stalowe dzbanki do kawy, stalowe cukiernice, szklanki izolowane. Początkowo produkująca różnego typu wyposażenie wykonane ze stopów metali. Obecnie firma specjalizuje się w produkcji termicznych zaparzaczy do herbaty. Nowoczesne technologie oraz doskonałe rzemiosło zaowocowało powstaniem produktów, które są rozpoznawalne na całym świecie. Modele: Minuet, Cosy, Cosy Manto, Duet są wiodącymi w ofercie Bredemeijera, to wspaniałe, chromowane dzbanki do kawy i herbaty. Ponadczasowe wzornictwo oraz doskonała jakość produktów zapewniło firmie uznanie na całym świecie.

Dzbanki Bredemeijer

Zaparz swoją herbatę w czajniku i z akcesoriami firmy Bredemeijer!

Czy szukasz wyjątkowych i pięknie zaprojektowanych czajników i akcesoriów do herbaty? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce. Autoryzowany sklep Bredemeijer oferuje pełną gamę produktów holenderskiej marki Bredemeijer. Produkty Bredemeijer są doskonałej jakości i dodadzą Twojej herbacie odrobinę więcej smaku, na który zasługuje. Kup u nas czajnik Bredemeijer Asia Jang 1,1 Litra. Na GaleriaLimonka.pl znajdziesz też wszystkie pozostałe czajniki Bredemeijer. Ale imbryk Asia oczywiście nie wystarczy na całą chwilę z herbatą, pomyśl na przykład o filiżankach do herbaty i szklankach do herbaty, a nawet o przytulnej w smaku i aromacie herbacie. Wszystko to znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Bredemeijer od dzbanka izolowanego do szklanki do herbaty

Tak więc znajdziesz u nas wszystko do parzenia herbaty, u nas dostępne są nawet kompletne zestawy do herbaty. Zestaw do herbaty firmy Bredemeijer jest szczególnie odpowiedni do spędzania dnia z przyjaciółmi i przyjaciółkami. Zestawy do parzenia herbaty składa się głównie z różnych filiżanek do herbaty, podgrzewacza i oczywiście imbryka. Dzięki doskonałej jakości czajników możesz cieszyć się tymi wysokiej jakości produktami przez długi czas. Dlatego wybierz Bredemeijer i poznaj zalety tej pięknej marki.

Zalety dzbanka do herbaty o podwójnych ściankach

Jeśli wybierzesz mały czajniczek, czy duży czajnik Bredemeijer, możesz wybrać jednościenne czajniki tej marki, ale Bredemeijer jest naprawdę znany ze swojej kolekcji czajników o podwójnych ściankach. Te rodzaje czajników mają ogromną przewagę nad wszystkimi innymi modelami. Utrzymują temperaturę herbaty przez długi czas, a i znacznie dłużej. Właśnie dlatego, wiele gospodarstw domowych zostało wyposażonych w piękne imbryki firmy Bredemeijer o podwójnych ściankach. Zalety czajnika o podwójnych ściankach są zatem świetne, ale konstrukcja jest również piękna. Czajniki są pięknie zaprojektowane i szczegółowo wykończone. Dlatego wybierz imbryk Bredemeijer o podwójnych ściankach, a przekonasz się o jego zaletach.

Historia Bredemeijer®

Historia firmy Bredemeijer® sięga 1914 roku. W tym samym roku pan G. Bredemeijer założył fabrykę wyrobów metalowych do artykułów gospodarstwa domowego. Fabryka znajdowała się w środkowej Holandii, w historycznym centrum miasta Hilversum. Na początku koncentrowano się na produkcji skrzynek na węgiel, świeczników, wędzarni i metalowych doniczek. Produkty te cieszyły się dużym zainteresowaniem w kraju i za granicą, a wkrótce asortyment został poszerzony o inne artykuły gospodarstwa domowego. Dodatki obejmowały talerze do gorącej wody, pojemniki na tytoń, dzbanki do kawy i czajniki paleniskowe, ale także dobrze znane pojemniki Maggi i dozowniki cukru Suko.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku firma Bredemeijer® po drugiej wojnie światowej skupiła się na akcesoriach do herbaty. Ta specjalizacja okazała się dobrym wyborem.

Pomysł stworzenia rewolucyjnego czajnika zrodził się w latach pięćdziesiątych XX wieku. Dzięki niemu, herbata miała być gorąca i smaczna przez dłuższy czas. Koncepcja imbryka o podwójnych ściankach zaowocowała opracowaniem skomplikowanego procesu składającego się z co najmniej 140 kroków. Pierwszy imbryk o podwójnych ściankach wciąż istnieje. Oczywiście do kolekcji zostało dodanych wiele nowych modeli. Na przykład Bredemeije Duet® Bella Ronde i Minuet® Santhee, które stały się prawdziwymi klasykami same w sobie!

W latach siedemdziesiątych rozpoczęto produkcję czajników ceramicznych z powłoką, która dłużej utrzymywała ciepło herbaty. Czajnik Cosy® był pierwszym modelem opracowanym w fabryce. Ten imbryk składa się z okrągłego, ceramicznego naczynia wewnętrznego i wyjmowanej obudowy ze stali nierdzewnej na zewnątrz. Seria Cosy® Manto została później opracowana zgodnie z tą samą zasadą dla miłośników eleganckiego designu.

Obecnie kolekcja Bredemeijer® obejmuje prawie 100 różnych czajników wykonanych z różnych materiałów, od stali nierdzewnej po żeliwo i od ceramiki po żaroodporne szkło. W kolekcji każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz czajników, Bredemeijer® oferuje również szeroką gamę akcesoriów do przygotowania idealnej filiżanki herbaty. Na przykład filtry, sitka i podstawki.

Produkty Bredemeijer® są sprzedawane na całym świecie, a w Polsce znajdziesz je na GaleriaLimonka.pl

Obecnie oferta Bredemeijer skupia się na:

  • Dzbanki do herbaty ze stali nierdzewnej o podwójnych ściankach
  • Zaparzacze do herbaty żeliwne
  • CZajniczki kamionkowe
  • Szklane dzbanki - zaparzacze do herbaty
  • Dzbanki z pojedynczą ścianką
  • Szklanki i kubki do picia herbaty oraz kawy
  • Pudełka na herbatę
  • Akcesoria do parzenia herbaty
NEWSLETTER
@