Akcesoria do łazienki simplehuman

Specjalnością firmy, założonej w 2001 roku przez Franka Yanga, są akcesoria do kuchni i łazienek: ociekacze do naczyń i sztućców, pojemniki na narzędzia kuchenne, dozowniki, kosze na odpadki, kosze na pranie. Zalety takie jak najwyższa jakość materiałów, trwałość, ergonomia, łatwość obsługi i utrzymania zapewniły produktom Simplehuman wiele tytułów i wyróżnień, w tym nagrodę Industrial Design Excellence tygodnika BusinessWeek. Motto firmy brzmi: "Nieustannie myślimy jak sprawić, by nasze produkty działały lepiej". Projektanci simplehuman poświęcają wiele czasu obserwacji codziennych prac domowych, starając się, by dzięki ich akcesoriom prace te były prostsze, szybsze i lepiej zorganizowane, a nasze życie - odrobinę łatwiejsze.

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Akcesoria simplehumankosze na śmieci Simplehuman

Utrzymanie czystości w domu nie jest łatwym zadaniem. Często wymaga od nas dużego zaangażowania i poświęcenia uwagi oraz wolnego czasu. Dzięki produktom marki simplehuman codzienne dbanie o czystość może stać się o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Simplehuman zadba o to, aby w Twoim domu zawsze panował przyjemny porządek. Jak tego dokonać? Przekonaj się sam!

Kosze na śmieci marki simplehuman

Kosze na śmieci simplehuman to niezwykle pojemne i praktyczne pojemniki. Posiadają bardzo łatwe w użyciu systemu otwierania oraz opróżniania. Elegancki charakter wykonania sprawi, że upiększą Twoją przestrzeń. Przechowanie śmieci nie będzie już nieestetycznym problemem. Dozowniki do mydła i płynu do mycia naczyń simplehuman pozwolą natomiast z łatwością skorzystać z mydła lub płynu. Wiele z nich zostało wyposażonych w funkcję bezdotykowej aplikacji, która jest niezwykle wygodna i bardzo higieniczna. W tej ofercie znajdziesz również praktyczne akcesoria łazienkowe simplehuman, szczotki do toalety, wytrzymałe worki na śmieci albo suszarki na naczynia.

Warto zaznaczyć, że każdy produkt Simplehuman wyróżnia najwyższa jakość. Nie ważne czy szukasz dozownika do kuchni, czy wyposażania łazienek. Akcesoria do łazienki simplehuman oraz pojemniki i kosze pozwolą Ci zapanować nad każdym bałaganem!

Nasz sklep zapewni zapewni, że dostawa produktów Simplehuman zostanie zrealizowana w możliwie najkrótszym terminie. Dostawa produktów będzie też szybka i sprawna.

Z naszego bloga

> Nowości od simplehuman marzec 2018

NEWSLETTER
@