Breloki do kluczy Philippi Keys

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Brelok do kluczy Duo Philippi

79,00 zł
produkt na zamówienie

Philippi Keys – elegancki brelok to dopełnienie całości stylu

Stylowe breloki do kluczy Philippi Keys stanowią znakomite uzupełnienie kolekcji akcesoriów biznesowych czy podróżnych. Intrygujący design, jednocześnie wyrazisty i wpasowujący się w klasyczną elegancję, zadowoli osoby, które chcą otaczać się luksusowymi przedmiotami na co dzień.

Metalowe breloki do kluczy Philippi Keys

Breloki do kluczy z laterką marki Philippi Keys wykonane są z precyzją i doskonałą linią wykończenia. Niektóre modele posiadają elementy skórzane lub spełniają dodatkowe funkcje np. breloki-latarki. Stylowe metalowe breloki z różnymi zawieszkami pozwalają wyrazić siebie, zachowując jednocześnie klasyczną, biznesową elegancję. Niektóre z nich sprawdzą się również jako zawieszki do damskiej torebki, pozwalając połączyć modny trend z ponadczasową klasą.

Jakość akcesoriów Philippi

Marka produkuje nie tylko breloki Philippi Keys, ale też akcesoria biurowe, stołowe i elementy wystroju, podróżne organizery i etui. Wszystkie linie produktów doskonale do siebie pasują za sprawą zastosowania korespondujących materiałów, kolorów, eleganckiego stylu oraz powtarzających się wzorów. Firma przywiązuje ogromną wagę do jakości, a wygląd akcesoriów to zasługa czołowych niemieckich designerów.

NEWSLETTER
@