Eleganckie akcesoria podróżne Philippi Travel

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Philippi Travel – akcesoria i pojemniki podróżne dla wymagających

Kolekcja luksusowych akcesoriów pozwoli zarówno paniom, jak i panom, zachować styl w podróży dzięki praktycznym i eleganckim drobiazgom. To właśnie wojaże zainspirowały założyciela marki Philippi, dzisiaj oferującej akcesoria biurowe, stołowe oraz inne piękne i jednocześnie użyteczne przedmioty, do stworzenia pierwszych produktów.

Akcesoria podróżne Philippi Travel

W serii Philippi Travel znaleźć można wszystkie przedmioty, jakich osoba dbająca o elegancki styl może potrzebować podczas wyjazdów służbowych i nie tylko. Są to etui na bilety, paszport, telefon, karty płatnicze i banknoty, wizytowniki, wygodnie zapakowane zestawy do pielęgnacji paznokci czy eleganckie kosmetyczki, a także stylowe piersiówki i papierośnice.

Podróżne organizery na dodatki i biżuterię Philippi

Gadżety podróżne marki Philippi Travel stworzone zostały z myślą o biznesowych podróżach oraz o wszystkich okazjach, kiedy ważny jest elegancki, perfekcyjny wygląd. Należące do tej kolekcji podróżne etui, pudełka i organizery pozwolą wygodnie przechować w walizce i w hotelu np. krawaty, eleganckie zegarki, damską biżuterię lub męskie dodatki do koszuli i garnituru. Pomyślano nawet o małej buteleczce z atomizerem na ulubione perfumy, dopasowanej designem do pozostałych przedmiotów.

NEWSLETTER
@