WMF Electro - małe AGD

WMF wnosi przyjemność w twoje życie!

Marka WMF to wysokiej jakości, funkcjonalne i pięknie wykonane, małe, kuchenne sprzęty AGD, które spełniają nawet najbardziej rygorystyczne standardy projektowania.

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do

WMF Electro - małe AGD

Marka WMF to wysokiej jakości, funkcjonalne i pięknie wykonane, małe, kuchenne sprzęty AGD, które spełniają nawet najbardziej rygorystyczne standardy projektowania.

WMF jest potężną marką z tradycją, działającą od ponad 160 lat. Firma ma międzynarodową obecność na wielu rynkach, wyznacza wysokie standardy dzięki swoim innowacjom i jest ważnym źródłem inspiracji na rynku AGD. WMF oferuje wysokiej jakości, funkcjonalne i pięknie wykonane produkty, które spełniają nawet najbardziej rygorystyczne standardy wykonania i designu.

Z produkami WMF jako partnerem po Twojej stronie, przygotowanie, gotowanie, jedzenie i picie staje się kulinarną atrakcją. Od przygotowania składników za pomocą precyzyjnych noży kuchennych, aż po gotowanie i smażenie z nowatorskimi naczyniami i patelniami, jedzenie przy użyciu odpowiednich sztućców, które wygodnie leżą w dłoni, zdobiące stolik stylowymi karafkami, szklankami i innymi akcesoriami lub popijając doskonale zaparzone espresso, WMF sprawia, że każda z tych chwil jest wyjątkowa od 1853 roku.

Elektronika użytkowa WMF

WMF opracowało urządzenia elektryczne dla zdrowych kuchni, które wyczarowują smaczne dania i zajmują bardzo mało miejsca. Idealne do szybkich i małych kuchni! Zdrowe koktajle, owocowe koktajle i inne witaminy dają nam odpowiednią ilość energii i witalności.

Zdrowe odżywianie - zdrowe życie

Różne gadżety WMF umożliwiają zdrowe i szybkie gotowanie. Zdrowe odżywianie polega na użyciu zdrowych składników. Zielone smoothie na śniadanie jest równie modne jak pyszna aromatyczna kawa, świeże owoce lub smaczne jajka. Blender WMF KULT X Mix & Go jest idealnym gadżetem kuchennym dla tych, którzy kochają szybko przygotowane koktajle. Wytrzymałe urządzenie z mocnym silnikiem nadaje się również do przygotowywania owocowych koktajli z lodem lub bez lodu. Wysokiej jakości obudowa Cromargan® i stabilne plastikowe części również wyglądają naprawdę dobrze. Pojemnik blendera jest niezwykle praktyczny i w pełni dostosowany do ducha czasów. Przesuwa się w kierunku zlewki za pomocą specjalnej pokrywy. W godzinach porannych można w każdej chwili przygotować koktajle lub smoothies i cieszyć się zdrowym śniadaniem.

KITCHENminis®

Nowe sprzęty małego AGD - KITCHENminis® pomogą Ci w rozpoczęciu naprawdę udanego startu dnia - dzięki zdrowemu i zbilansowanemu śniadaniu. Kompletna seria śniadaniowa mieści się na jednej powierzchni roboczej i nie tylko świetnie wygląda, ale oferuje wszystko to, czego potrzeba do zdrowego śniadania. Seria śniadaniowa wykonana ze stali nierdzewnej Cromargan® obejmuje ekspres do kawy AromaOne do doskonale zaparzonych filiżanek kawy; czajnik elektryczny do wody o pojemności 0,8 Litra; mini toster na jednego tosta; kuchenka na dwa doskonałe jajka śniadaniowe i kompaktowy blender o pojemności 0,8 Litra. Minimalne wymiary oszczędzają zasoby i energię, a nawet idealnie pasują do najmniejszych kuchni.

Trendy i zrównoważony rozwój

Nowy trend w projektowaniu urządzeń elektrycznych AGD zmierza w stronę mniejszych urządzeń o mniejszym zapotrzebowaniu na energię i miejsce. Dotyczy to znacznie mniejszych gospodarstw domowych - według szacunków, odsetek gospodarstw domowych o maksymalnej liczbie dwóch osób wyniesie około 70% do 2030 r. WMF wspiera ten trend dzięki innowacjom, takim jak Kitchen minis® - zupełnie nowa generacja urządzeń elektrycznych AGD.

Elektronika użytkowa WMF - przegląd najważniejszych informacji technicznych

Aby uprzyjemnić Ci gotowanie, nasze urządzenia elektryczne są wyposażone w wiele inteligentnych funkcji, oferując maksymalny komfort we wszystkich obszarach. Nasze małe AGD elektryczne wyróżnia się elastycznością, łatwością czyszczenia i funkcjonalnym wzornictwem.

Stal nierdzewna Cromargan®

Cromargan® jest materiałem stworzonym przez WMF, który oznacza trwałość i błyszczące powierzchnie. Odporny na kwasy i neutralny w smaku, stop ze stali nierdzewnej jest nie tylko trwały, ale również świetnie wygląda.

Można myć w zmywarce

Wytrzymałe i kwasoodporne materiały wykonane ze stali stopowej i wysokogatunkowego tworzywa sztucznego nie ulegają uszkodzeniu podczas mycia w zmywarce.

NEWSLETTER
@