Krajalnica spiralna elektryczna Kult X WMF

Kod produktu: 416480011
Dostępna ilość: 10 szt.
Wysyłka do 3 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 399,00 zł
ILOŚĆ: -+

Krajalnica spiralna elektryczna Kult X WMF. Wysokiej jakości matowa obudowa ze stali nierdzewnej Cromargan®. Łatwe przygotowanie z warzyw i owoców zdrowych makaronów warzywnych, sałatek i dekoracyjnych dodatków owocowo-warzywnych. Maksymalna średnica wkładanych warzyw to 6 cm, większe należy wstępnie pokroić na mniejsze kawałki. WMF Perfect Cut Technology to trzy rodzaje ostrzy, przeznaczone do:

  1. Tagliatelle (ok. 9 mm)
  2. Linguine (ok. 5 mm)
  3. Spaghetti (ok. 3 mm)

Wyposażona w przezroczysty otwór do napełniania, ułatwiający dodawanie składników. Łatwa w czyszczeniu - wszystkie wyjmowane części można myć w zmywarce. Bezpieczna w obsłudze z funkcją bezpieczeństwa dzieci - nie włączy się, jeśli podajnik nie znajdzie się w otworze. Wkładki tnące są zintegrowane w obudowie. Zintegrowany nawijak kabla, dzięki czemu kabel jest łatwo przechowywany wewnątrz urządzenia. Praktyczny i przezroczysty pojemnik zbierający o pojemności 1,25 litra. Bardzo stabilna, dzięki do antypoślizgowej konstrukcji.

Urządzenie nie nadaje się do krojenia bardzo miękkich warzyw i owoców, np. gotowanych buraków. Zalecany maksymalny czas siekania to 2 minuty.

  • Wymiary: 22,5 x 32,6 x 17,5 cm
  • Pojemność pojemnika: 1,25 Litra
  • Pobór energii: 80W
  • Materiał: stal nierdzewna Cromargan® 18/10, tworzywo sztuczne
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Krajalnica spiralna elektryczna Kult X WMF

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

WMF wnosi przyjemność w twoje życie!

Marka WMF to wysokiej jakości, funkcjonalne i pięknie wykonane, małe, kuchenne sprzęty AGD, które spełniają nawet najbardziej rygorystyczne standardy projektowania.

NEWSLETTER
@