Robot kuchenny Profi Plus WMF szary

Kod produktu: 416320071
Dostępna ilość: 1 szt.
Wysyłka do 3 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 2 999,00 zł
ILOŚĆ: -+

Robot kuchenny Profi Plus WMF w kolorze szarym. Będzie Ci niezbędny podczas miksowania, mieszania składników, ugniatania ciasta i ubijania. Wykonany został z wysokiej jakości materiałów – metalu, stali nierdzewnej Cromargan® oraz tworzywa sztucznego. W zestawie:

  • miska do mieszania o pojemności 5 Litrów (stal nierdzewna Cromargan®)
  • pokrywa do miksowania z otworem do dodawania składników
  • płaska końcówka do mieszania
  • ubijaczka oraz hak

Wyposażony w system mieszania planetarnego co czyni go robotem planetarnym. Posiada funkcję Fold do miksowania lekkich lub płynnych składników lub do powolnego mieszania mąki i innych składników (np. rodzynek i orzechów). Funkcja powolnego uruchomienia - robot zaczyna pracę na niskich obrotach bez względu na ustawioną prędkość, wzrastają one stopniowo, aż do osiągnięcia ustawionego tempa; zapobiega rozpryskiwaniu się składników. Funkcja bezpieczeństwa – urządzenie uruchomi się dopiero po obniżeniu ramienia miksera do właściwej pozycji. Zabezpieczenie przed przeciążeniem – przy przeciążeniu robot się wyłączy. Wyposażony w ośmiostopniowy regulator prędkości, dzięki któremu uzyskasz oczekiwaną konsystencję ciasta. Zwijacz kabla ułatwia jego przechowywanie i zapewnia porządek w kuchni.

Czyszczenie: obudowę przecierać wilgotną ściereczką, części wymienne - myć ręcznie, misa do miksowania – można myć w zmywarce.

Do robota można zamontować dodatkowe akcesoria marki WMF

  • Wymiary: 38,4 x 23 x 35,2 cm
  • Pojemność: 5 Litrów
  • Pobór energii: 840-1000W
  • Materiał: stal nierdzewna Cromargan® 18/10, tworzywo sztuczne
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Robot kuchenny Profi Plus WMF szary

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

WMF wnosi przyjemność w twoje życie!

Marka WMF to wysokiej jakości, funkcjonalne i pięknie wykonane, małe, kuchenne sprzęty AGD, które spełniają nawet najbardziej rygorystyczne standardy projektowania.

NEWSLETTER
@