Czajnik elektryczny 1,7 litra Stelio WMF

Kod produktu: 413020012
CENA: 399,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Czajnik elektryczny 1,7 litra Stelio marki WMF. Ponadczasowy, szykowny design doda Twojej kuchni elegancji. Bezprzewodowy czajnik jest dostępny w naszej ofercie także o pojemności 1,2 litra, aby zaspokoić różne potrzeby. Oba modele są wyposażone w grzałkę o mocy 2400W i umożliwiają szybkie i łatwe zagotowanie wody. Gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki zabezpieczeniu przed użyciem bez wody i przegrzaniem, automatycznemu zatrzymywaniu wrzenia i blokowaniu pokrywy.

Połyskujące, jedwabiste i matowe powierzchnie ze stali nierdzewnej Cromargan, uzupełnione czarnymi konturami i przejrzystym projektem. Czajniki o tych atrybutach dobrze wyglądają w każdej kuchni. Seria śniadaniowa małego AGD - Stelio - składa się z ekspresu do kawy z filtrem, młynka do kawy, czajnika i tostera - może być wzbogacona o dopasowany blender, podgrzewacz do jajek i wyciskarkę do cytryn.

  • Pojemność: 1,7 litra
  • Wymiary: 16 x 22,5 x 25 cm
  • Pobór energii: 2000-2400 W
  • Materiał: stal nierdzewna Cromargan® 18/10, tworzywo sztuczne

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Czajnik elektryczny 1,7 litra Stelio WMF

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

WMF wnosi przyjemność w twoje życie!

Marka WMF to wysokiej jakości, funkcjonalne i pięknie wykonane, małe, kuchenne sprzęty AGD, które spełniają nawet najbardziej rygorystyczne standardy projektowania.

NEWSLETTER
@