Czajnik stalowy z gwizdkiem 1 Litr Classico Cilio

Kod produktu: CI-430790
Marka: Cilio
CENA: 229,90 zł
Produkt na zamówienie
Skontaktuj się w celu
ustalenia terminu dostawy
info@galerialimonka.pl
tel. 515 516 530

Czajnik stalowy z gwizdkiem 1 Litr Classico Cilio wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Uchwyt pokrywki oraz rączka wykonane zostały z nienagrzewającego się tworzywa sztucznego. Przystosowany do wszystkich rodzajów kuchenek, także indukcyjnych. Profilowany dzióbek z klapką ułatwia przelewanie. Czajnik wyposażony w harmoniczny 2-tonowy gwizdek.

Klasyczny, angielski podwieczorek odbywa się między 16:00 a 17:00. Z czajnikiem Classico możesz cieszyć się swoim ulubionym napojem, kiedy tylko chcesz. Polerowana stal nierdzewna, nieco smuklejsza konstrukcja i delikatnie zakrzywione kształty sprawiają, że czajnik wygląda bardzo elegancko. Marka Cilio, specjalista od akcesoriów stołowych z Solingen, zadbał o to, aby funkcjonalność była na najwyższym poziomie. Rączka jest mocno osadzona na czajniku i wygodnie leży w dłoni. Pokrywkę można łatwo otworzyć i idealnie się zamyka. Zamknięta, wielowarstwowa podstawa dobrze przewodzi ciepło z kuchenek gazowych, elektrycznych i indukcyjnych. Kiedy para się unosi, słychać harmonijny dwutonowy, gwizdek.

  • Średnica: 14,5 cm
  • Wysokość: 19 cm
  • Pojemność: 1 Litr
  • Waga: 0,58 kg
  • Materiał: stal nierdzewna polerowana, tworzywo sztuczne
Rozwiń
Produkty powiązane
179,90 zł
Wysyłka do 48 godzin
Zobacz także

Opinie o Czajnik stalowy z gwizdkiem 1 Litr Classico Cilio

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Cilio to firma powstała w 1993 roku w niemieckim Solingen. Od momentu założenia nieustannie powiększa ofertę i rozwija się by jak najpełniej rozumieć i zaspokajać potrzeby współczesnych gospodarstw domowych.

NEWSLETTER
@