Spring Copenhagen

Wyróżnij swoje wnętrze ozdabiając je akcesoriami prosto z Danii. Do kuchni salonu czy na prezent, znajdziesz tu wyjątkowe produkty wykonane z drewna, ręcznie malowane. 

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Spring Copenhagen inspiracje do lepszego, codziennego życia

Spring Copenhagen tworzy prosty, niepowtarzalny, funkcjonalny i piękny wystrój domu i akcesoria do wnętrz. Nasza pasja do projektowania skłania nas do znajdowania i reprezentowania produktów, które mogą wyrosnąć na nowe klasyki, są ponadczasowe i inspirują ludzi na całym świecie do lepszego życia codziennego.

Unikalne portfolio akcesoriów dekoracyjnych i funkcjonalnych obejmuje projekty od lat 30. XX wieku po dzień dzisiejszy, stworzone przez znanych, zapomnianych, nieznanych i przyszłych projektantów. Nieustannie idziemy do przodu, wprowadzamy innowacje i ulepszamy, aby nasze produkty były dostępne dla jak największej liczby odbiorców: akcesoria o międzynarodowym charakterze, które zaspokajają potrzeby współczesnego życia.

Wszystko co robimy, robimy dobrze! Nasza nazwa Spring (wiosna) odnosi się do sezonu, w którym wszystko rośnie, ale także do uczucia odmłodzenia, odnowy i świętowania pomysłów, które u nas powstają. Świętowanie pomysłów jest naszym rdzeniem i wierzymy w oryginalność, jakość i wspaniałe historie.

Marka Spring Copenhagen została założona przez Clausa Nielsena i Petera Sørensena w październiku 2015 r. W maju 2019 r. Claus i Peter wzięli udział w krajowym konkursie inwestycyjnym i zostali uhonorowani tytułem Najlepsi przedsiębiorcy w Danii. Nagrodach doprowadzi nas jeszcze bardziej do rozwoju naszej kategorii oświetlenia i wniesienia świetnego designu na nowe rynki.

Akcesoria kuchenne Spring Copenhagen

Jeśli chcesz, aby Twoja kuchnia wyróżniała się, intrygowała domowników i gości, a przy tym nie traciła na funkcjonalności - postaw na akcesoria kuchenne Spring Copenhagen. Kolekcja pomocy kuchennych tego producenta zachwyca kreatywnością. Młynki do soli i pieprzu w kształcie zabawnych zwierzaków wykonano rzemieślniczymi technikami przy wykorzystaniu kilku rodzajów drewna. Wyposażono je w niezawodne mechanizmy mielące, przez co są to produkty na wiele lat użytkowania. Zdecydowanie może stanowić piękny przedmiot przekazywany z pokolenia na pokolenie, doskonały pomysł na prezent czy stylowy gadżet do restauracji. Wśród bestsellerów Spring Copenhagen znajdują się także zabawne ludziki - Clumsy Hans, które służą jako podstawki pod gorące naczynia oraz otwierzacze i zatyczki do wina.

Designerskie dekoracje do domu

Oprócz kuchennych gadżetów, zachwycają też serie pięknych akcesoriów dekoracyjnych. W ofercie znajdziesz między innymi urokliwe figurki drewniane, tace z litego drewna, praktyczne świeczniki, psa-skarbonkę czy stylowe wieszaki ścienne. Osobną grupę dekoracji stanowi ceramika wykonana według projektów z lat 30. i 40. XX wieku, a produkowana w najlepszych zakładach w Portugalii. Zwróć uwagę na praktyczne wazony, dzbanki do wody, cajniki i czarki do herbaty.

Matrioszki kolorowe z Danii

To seria zabawnych dekoracji, z których słynie Spring Copenhagen. Klasycznym matrioszkom nadano nowoczesną formę i zamiast znanych babuszek, nadano im wizerunki między innymi znanych celebrytów. Są też rodziny, ojcowie czy figurki tematyczne. Wszystkie bez wyjątku malowane są ręcznie, więc mają unikatowy charakter. Matrioszki Spring Copenhagen to świetny pomysł na nietypową dekorację czy prezent na każdą okazję.

NEWSLETTER
@