Oryginalne akcesoria do kuchni Wesco

Akcesoria do kuchni Wesco

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Kuchnia to dużo więcej niż garnki, patelnie, talerze i szklanki... wymaga wielu wspaniałych akcesoriów kuchennych dla sprawnego procesu przygotowywania potraw, przytulnej atmosfery i chłodnego spojrzenia!

Kiedy wszystko do siebie pasuje, Twoja kuchnia jest hitem!

Wesco to wiele różnych pojemników, które powinny znaleźć miejsce w każdej kuchni. Chlebaki w stylu retro podobnie jak miseczki owocowe space i pojemniki kuchenne, przeznaczone do różnych celów. Pojemniki na chleb nazwane Grandy podbiły serca wielu fanów na całym świecie i są wielu kuchniach. Również na uwagę zasługuje wiele pojemników na mąkę, cukier, ryż, słodycze i wypieki, które muszą znaleźć stałe miejsce w kuchni. Ale uwaga, szeroka gama dostępnych kolorów produktów Wesco może być wyzwaniem dla niektórych, ponieważ czy to zielony, żółty, różowy, czerwony, bordowy, beżowy, czarny, biały lub.... - szeroka paleta kolorów sprawia, że ​​każde serce bije szybciej.

Wesco to również duży wybór wag kuchennych dostępnych w typowym stylu vintage oraz w wielu jasnych kolorach, aby zrobiły jeszcze większe wrażenie. Retro design i sprytne cechy produktów wywołują uśmiech na twarzy każdego projektanta. Dzięki wagom retro z cyfrową skala, mamy odpowiednie wagi kuchenne dla fanów dawnych czasów, a także dla modernistów! Pasujące do zegara kuchennego i nowoczesnego, mini zegara są dostępne w różnych kolorach i dopełniają wygląd Twojej kuchni. Dokładnie zważą składniki, które również chcą być w potrawach i oczywiście są w ofercie Wesco wszystkie ważne narzędzia kuchenne do przygotowania twoich ulubionych potraw: zestawy noży kuchennych, bloki na noże i stylowy czajniki, które są koniecznością, a z różnych młynków do przypraw i praktycznego Speisewärmer jesteś dobrze przygotowany do wszystkich potraw, które są wyczarowane w swojej kuchni.

Jeśli jedzenie jest już przygotowane, należy je odpowiednio ustawić na stole. W tym momencie wchodzi w grę kolekcja zastawy stołowej. Dzbanek próżniowy, dzbanek na wodę, miseczka na masło i tace Wesco są optymalnie dopasowane i dostępne w wielu kolorach. Aby wypełnić ofertę, oferujemy również dozowniki i młyki do przyprawy, na olej i ocet, pojemniki do przypraw, podstawki na jaja, cukiernice i dzbanki do mleka.

Czy na kolację, czy popołudniową kawę - dzięki kolekcji Wesco Twój stół jest zawsze będzie wyjątkowy i nowoczesny.

NEWSLETTER
@