Chlebaki Wesco. Pojemniki na pieczywo

Chlebaki i pojemniki na chleb Wesco

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do

Chlebaki Wesco


Z niemiecką precyzją i perfekcją, inspirując się najnowszymi trendami wnętrzarskimi i stylem modernistycznym, z dozą szaleństwa, niespotykanej nigdzie kreatywności i pragnieniem zaskakiwania… Firma Wesco projektuje i tworzy rzeczy niezwykłe. Jej ugruntowana pozycja w branży sprawia, że może sobie pozwolić na eksperymenty, które zawsze kończą się wielkim sukcesem. W ofercie posiada akcesoria domowe, kosze na odpadki Wesco i pojemniki na pieczywo. Udowadnia, że rzeczy codziennego użytku mogą być praktyczne i jednocześnie piękne. Właśnie takie są chlebaki Wesco.

Nowoczesne pojemniki na pieczywo Wesco


Wesco chlebaki wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, lakierowanej metodą proszkową. Dzięki wyborowi takiego materiału pojemniki są odporne na uszkodzenia mechaniczne, wyróżniają się ponadprzeciętną trwałością, nie zmieniają swojego koloru i nie pojawiają się na nich zarysowania na skutek wieloletniej eksploatacji.
Nie tylko entuzjaści wysmakowanego stylu i nowoczesnego designu zwracają na nie uwagę, lecz także zwolennicy klasyki i prostych rozwiązań. Chlebaki te zachwycają swoimi kształtami – eliptyczny, kosmiczny pojemnik, chlebak retro, okrągły pojemnik zarówno na chleb, jak i ciastka oraz owoce, a także klasyka marki Wesco, od której wszystko się zaczęło, czyli pojemnik Single Grandy Wesco. Pojemniki na chleb Wesco wyróżniają się mocnymi i wyrazistymi kolorami, które odświeżą i jasną, i ciemną kuchnię w monochromatycznych barwach. Są jednak modele, które nawiązują do klasyki i prostoty, dlatego jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie każdy znajdzie idealne akcesoria kuchenne.
Pojemniki na pieczywo Wesco posiadają specjalne otwory wentylacyjne zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza, która jest potrzebna do zachowania świeżości produktów. Pokrywy są stabilne, a zawiasy w nich bardzo wytrzymałe. W pojemnikach można przechowywać nie tylko pieczywo, lecz także ciasta, ciastka, słodkie bułki, owoce i warzywa. Są bardzo uniwersalne, a więc każdy może wykorzystać je na swój sposób.

NEWSLETTER
@