Dziadek do orzechów the Royal Guard Spring Copenhagen

Kod produktu: 1005
  opinie: 1   czytaj opinie
Dostępna ilość: 2 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 365,00 zł
ILOŚĆ: -+

Dziadek do orzechów the Royal Guard Spring Copenhagen.

Strażnik z dziadkiem do orzechów w brzuchu, to projekt Benjamina Hansena, zainspirowanego nieśmiertelną miłością do orzechów, pięknych kolorów i form.
Ta kultowa bajkowa postać z dumą wkroczy do twojego domu i będzie naprawdę niezastąpiony gdy trzeba będzie skruszyć twarde orzechy.

Projektant Benjamin Hansen uwielbia orzechy i często znajduje inspirację dla swoich projektów poprzez reinterpretację znanych kształtów i form. Bloki kolorów, ostrość i niemal pełen przygód status Gwardii Królewskiej spotkały się z chęcią stworzenia dziadka do orzechów, który nie jest zwykłym dziadkiem do orzechów. Rewelacyjny mundur dodaje nut zarówno humoru, jak i stylu. Od obszernego shako ze skóry niedźwiedzia i jasnoczerwonej kurtki po niebieskie spodnie i błyszczące buty: Royal Guard to głęboko zakorzeniony duński symbol i dramatyczna ikona. Reakcja po wypuszczeniu Królewskiej Gwardii z dziadkiem do orzechów w jego brzuszku była właśnie radością z dziwacznego małżeństwa, między królewską strażą i dziadkiem do orzechów, a także podziwu ze względu na estetykę projektu i wyraźne kolory.

Idealne, nowe klasyki jak Dziadek do orzechów Royal Guard o minimalistycznym i stylowym wyglądzie, może z łatwością wtopić się w wnętrze domu lub stać dumnie, samodzielnie jako centralny element stołu. Sam mechanizm skręca się jak śruba korkowa i delikatnie łamie wszystkie rodzaje orzechów, bez latających kawałków orzechów. Sam Benjamin Hansen używa swojej Gwardii Królewskiej przez cały rok, ale dziadek do orzechów stał się już trochę świątecznym klasykiem. Funkcjonalność i walory estetyczne sprawiają, że jest to idealny prezent: kwintesencja nowej klasyki.

Unikalny mechanizm zgniatania Strażnika ułatwia kruszenie skorupek pasujących do „przestrzeni brzuszka”. Obracając głowę Strażnika następuje miażdżenie orzecha. Dzieje się to całkowicie bez użycia siły. Jednocześnie mechanizm zmiażdżenia chroni oczy i dłonie przed eksplodującymi odłamkami orzechów. To sprawia, że ​​Strażnik jest idealnym prezentem dla starszych krewnych, których ręce nie są tak mocne jak kiedyś, lub rodzin z dziećmi, które chcą dołączyć do szalonych uroczystości.

 • Wysokość: 21 cm
 • Szerokość: 6,6 cm
 • Długość: 6,6 cm
 • Waga: 0,302 kg
 • Materiał: buk
 • Opakowanie: dekoracyjne pudełko
 • Projektant: SHFT
 • Uwaga:
  • produkt nie jest zabawką i nie powinien być używany przez małe dzieci;
  • produkt powstaje w ręcznym procesie produkcji, dlatego też poszczególne egzemplarze mogą różnić się między sobą, zawierać widoczne słoje czy drobne niedoskonałości drewna. Nie jest to wada produktu, lecz jego unikalna cecha.
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Dziadek do orzechów the Royal Guard Spring Copenhagen

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  04-09-2020   Adi

Design duński jakiego oczekiwałem, wykonanie bez zarzutu


Wyróżnij swoje wnętrze ozdabiając je akcesoriami prosto z Danii. Do kuchni salonu czy na prezent, znajdziesz tu wyjątkowe produkty wykonane z drewna, ręcznie malowane. 

NEWSLETTER
@