Prezenty na imieniny

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Nasze pomysły na prezenty imieninowe

Wiele krajów europejskich obchodzi imieniny z okazji nazwisk osób z nazwiskami świętych, które reprezentują w danym miesiącu roku. W Grecji jest to podobne do obchodów urodzin, w których ludzie biorą udział i wręczają prezenty i kwiaty osobom imiennym. Niedawno zaproszenie zostało ograniczone do zaproszeń tylko przez gospodarza.

Możesz jednak zadzwonić, aby życzyć komuś szczęśliwego Dnia Imienin, a nawet wysłać szczęśliwe karty imieninowe do celebranta. Z pomocą technologii możesz także zamieszczać posty w mediach społecznościowych. Jeśli więc nie możesz dostać się na imprezę lub nie otrzymałeś zaproszenia, nadal możesz uczestniczyć w uroczystości, wysyłając swoją laurkę, która po prostu życzy komuś zdrowego i dostatniego życia w języku greckim.

Jeśli nie wiedziałeś, kwiaty sprawiają, że są najpopularniejszymi prezentami z okazji Imienin dla Pań. Bez kwiatów okazja będzie niekompletna. Innym prezentom zwykle towarzyszą piękne kwiaty, pokazując, że są bardzo cenione podczas tej szczególnej okazji. Jeśli więc chcesz, aby Twoja wyjątkowa dama czuła się doceniona, niezależnie od tego, co wybierzesz jako prezent, upewnij się, że towarzyszy jej prezent, który sprawi, że będzie wyjątkowy. Do kwiatów dołącz jako prezent wyjątkowy, designerski wazon na kwiaty, a będziesz miał kompletny prezent imieninowy.

Dla przystojnego dżentelmena butelka wina lub szampana zrobi bardzo dobrze. Jest to świetny napój do oznaczenia obchodów Imienin. Ale najpierw musisz wiedzieć, czy lubi się zrelaksować przy odrobinie wina po męczącym dniu. Jeśli nie, możesz dostać mu kolejny wspaniały prezent, który nie zawiera alkoholu. Wspaniały prezent, bez względu na to, jak prosty wygląda, zawsze pochodzi z serca – brelok dla mężczyzny.

Dla kobiety prezent z biżuterii jest zawsze imponujący, a wszystkie kobiety lubią biżuterię, ponieważ jest ich najlepszym przyjacielem. Niezależnie od tego, czy jest to wisior, bransoletka czy prosty naszyjnik, wszystkie są doceniane. Najpierw upewnij się, że ma gdzie ją przechowywać – polecamy pudełko na biżuterię.

Kosze upominkowe stanowią doskonałe prezenty dla tych, którzy chcą połączyć swoje zasoby i wymyślić jeden wspaniały prezent dla celebranta. A nasze kosze piknikowe są świetnym prezentem dla osób pracujących w np. biurach. Będą świetnym zaproszeniem na łono natury, gdzie spędzą wyjątkowy czas.

Najpiękniejsze upominki na imieniny, które sprawią radość każdej obdarowanej osobie. Zabawne i praktyczne pamiątki imieninowe, zaprojektowane tak, by ucieszyć zarówno zwolennika tradycji, jak i nowoczesności. Wśród dostępnych produktów znaleźć można kubki porcelanowe, zestaw młynków do przypraw, ramki na zdjęcia, kieliszki, zegary, świeczniki i inne przydatne drobiazgi. Wszystkie przedmioty wykonane zostały z największą dbałością o każdy szczegół.

NEWSLETTER
@