Najlepsze prezenty z okazji Dnia Dziecka

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Prezenty na Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to jedno z ulubionych świąt nie tylko dla dzieci, ale też rodziców. Wymyślanie oryginalnych, w dodatku edukujących prezentów dla swoich pociech, a następnie przyglądanie się ich radości lub wspólna zabawa są najcenniejszymi chwilami rodzicielstwa. Dzień Dziecka – jaki prezent wybrać, aby było to naprawdę wyjątkowe święto?

Otwórz dziecko na świat dzięki nietuzinkowym prezentom!

Już od najmłodszych lat warto rozbudzać w dzieciach ciekawość świata i różnych kultur. Dzięki temu mają szanse wyrosnąć na otwartych, pozbawionych uprzedzeń ludzi. Dobrym prezentem z okazji Dnia Dziecka będzie dla nich na przykład magnetyczny Puzzle Globus Philippi Extravaganza złożony z aż 164 elementów. Dostarczy zabawy już przy procesie składania ogromnej kuli, która następnie stanie się piękną ozdobą pokoju dziecięcego, dzięki dołączonej do zestawu chromowanej podstawie. Będzie również stanowić doskonałą pomoc przy rozszerzaniu słownictwa i wiedzy z zakresu geografii, pozwalając dziecku lepiej uzmysłowić sobie, jak wyjątkową planetą jest Ziemia i dlaczego warto o nią dbać. Poszerzanie świadomości ekologicznej dzieci możemy rozpocząć również od małego, przygotowując dla nich upominek z okazji Dnia Dziecka w postaci kubka termicznego. Bezpieczny i wygodny w użyciu kubek Latte Leak-Lock™ Aladin umożliwia zabranie ze sobą do szkoły ciepłych naparów ziołowych czy herbaty, przyczyniając się jednocześnie do zmniejszenia zakupu plastikowych butelek.

Relaks i rozbudzanie kreatywności poprzez mądrze dobrane prezenty dla dzieci

Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju łamigłówki i budowanie abstrakcyjnych nieraz konstrukcji. Zastanawiając się, co kupić na Dzień Dziecka, możemy je zaskoczyć, wręczając kulki antystresowe Luxury Malo Philippi dające nieskończone możliwości tworzenia abstrakcyjnych figur. 200 stalowych kulek na magnetycznej podstawie można dowolnie kształtować, rozbudzając nie tylko swoją kreatywność, ale jednocześnie rozładowując codzienny stres, na który narażone są obecnie także dzieci.

NEWSLETTER
@