Zegar na prezent dla dziecka z grawerem Pingwin CalleaDesign

Kod produktu: 57-10-12
Wysyłka 14 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 467,00 zł
ILOŚĆ: -+

Zegar na prezent dla dziecka z grawerem Pingwin CalleaDesign. Zegar ścienny do pokoju dziecka, który w cenie obejmuje możliwość umieszczenia na imienia lub nazwy. Wpisz nazwę (imię, nazwisko, pseudonim) w uwagach zamówienia, a wygrawerujemy zamiast tego, co widzisz na zdjęciu. Maksymalna ilość wygrawerowanych znaków to 30.

Zegar został zaprojektowany i będzie wykonany we Włoszech w manufakturze CalleaDesign. Przed opuszczeniem fabryki zostanie dokładnie sprawdzony i przetestowany. Materiał, z którego został wykonany to włókno drzewne, które ma doskonałą jednorodność oraz jest łatwe w obróbce. Materiał pozwala na uzyskanie wysokiej jakości wykończenia. Malowanie odbywa się farbami wodnymi z satynową powierzchnią. Użyte farby są bezpieczne dla otoczenia. Mechanizm zegara wyprodukowany został w Niemczech, jest niezawodny i cichy, zasilany baterią AA. Wskazówki wykonane są z metalu. Do zegara dołączona jest markowa, wysokiej jakości bateria l AA oraz zestaw montażowy.

Maksymalna ilość znaków: 30 - wpisz w uwagach zamówienia.

  • Wymiary: 32 x 36 cm
  • Materiał: włókno drzewne, wskazówki metalowe
  • Zasilanie: bateria AA (w zestawie)
  • Zestaw montażowy w zestawie
  • Wyprodukowany we Włoszech
  • Cichy mechanizm wyprodukowany w Niemczech
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Zegar na prezent dla dziecka z grawerem Pingwin CalleaDesign

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Najwyższej klasy wzornictwo prosto z Włoch. CalleaDesign – produkty znakomitej manufaktury, mające nowoczesny design i wykonane z najwyższą starannością.

NEWSLETTER
@