Barazzoni garnki, patelnie, szybkowary, woki

Od ponad sześćdziesięciu lat Barazzoni jest liderem w produkcji garnków i patelni ze stali nierdzewnej. W ciągu ostatnich dziesięciu lat firma stopniowo rozszerzała swoją produkcję o nieprzywierające aluminium. Dziś firma prezentuje się jako rzeczywistość, która może zaoferować wszystko, czego potrzebujesz w kuchni do przygotowywania żywności: szeroki i zróżnicowany asortyment naczyń z różnych materiałów.

Made in Italy

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Garnki Barazzoni od 1903 roku włoska jakość w twojej kuchni

Chociaż Barazzoni oficjalnie otworzył firmę w 1903 roku, historia sięga 1897 roku, kiedy Giovanni Battista Barazzoni założył mały warsztat do produkcji artykułów gospodarstwa domowego z cyny, mosiądzu i miedzi. Kilka lat później firma wyprodukowała aż 139 różnych przedmiotów.

Dziś, sto dziesięć lat po założeniu, produkcja Barazzoni obejmuje stal nierdzewną, nieprzywierające aluminium i ceramiczne rondle, przybory kuchenne i zastawę stołową, z których wszystkie wykazują wielką dbałość o design, innowacyjność, jakość i funkcjonalność.

W 1970 r. Barazzoni, z kolekcją naczyń Tummy, zaprojektowaną przez Ennio Luciniego, była pierwszą firmą, która wprowadziła włoski design do produkcji rondli i narzędzi kuchennych, zdobywając liczne nagrody: nagrodę Macef w 1970 r., Vienna Award w 1971 r., Industrial Design Association Compasso d'Oro (ADI) w 1979 r. Od tego czasu Barazzoni nadal korzysta z ważnych studiów projektowych we Włoszech i za granicą. Do najbardziej znanych projektantów, którzy ściśle współpracowali z Barazzonim należą Ennio Lucini, Ferdinand Alexander Porsche, Pininfarina, Mario Bellini, a od 2004 roku Claudio Bellini, dyrektor artystyczny firmy z siedzibą w Piemoncie.

W roku 2003, Barazzoni wprowadził na rynek kolekcję My Lady, linię zaprojektowaną przez architekta Claudio Belliniego, który zinterpretował ciągłość misji firmy w zakresie produkcji pięknych, najwyższej jakości i wysoce funkcjonalnych rondli kuchennych.

W 2008 roku powstał znak towarowy La Cucina di Barazzoni, z którym firma starała się odwołać do młodej, wymagającej firmy.

Teraz, Barazzoni zaspokaja wszystkie potrzeby kulinarne, zapewnia szeroki i różnorodny wybór garnków i patelni, z różnych materiałów. Dzięki ciągłym inwestycjom w jakość i innowacyjność Barazzoni regularnie ulepsza swoje linie produktów i może zapewnić wszystko, czego potrzebuje nowoczesna kuchnia, zawsze o wysokiej wydajności.

Stal i aluminium są kształtowane przy użyciu najnowszych technologii, aby produkować naczynia do gotowania o atrakcyjnym, innowacyjnym, funkcjonalnym i ergonomicznym kształcie. Z Barazzoni nie jest trudno znaleźć odpowiedni rondel do swoich potrzeb.

Naczynia Barazzoni są produkowane we Włoszech, i tak było, jest i zawsze będzie istotną częścią strategii produkcji marki. Jest to okazja do sprawdzenia przychodzenia materiałów i dbania o procesy produkcyjne, a zatem do zaoferowania konsumentowi końcowemu bezpiecznego, wysokiej jakości produktu. Naczynia do gotowania stykają się z żywnością każdego dnia, a tym samym mogą znacząco wpływać na zdrowie konsumenta. Dlatego Made in Italy reprezentuje jakość i zapewnia spokój użytkownika.

Marka Barazzoni jest obecna w ponad 80 krajach na całym świecie.

Naczynia kuchenne Barazzoni

design | innowacyjność | funkcja

Produkcja - stalowego rondla - oznacza zrobienie przedmiotu, który będzie użytkowany przez dłuższy czas. I właśnie koncepcja czasu, połączona z wielką pasją do naszej pracy i zamiłowaniem do dobrego smaku, doprowadziła firmę Barazzoni do tworzenia - kształtów. Nie proste wyrażenia projektu, ale linie ściśle związane z funkcją, dla której zostały stworzone.

Innowacja w myśleniu, projektowaniu, metodzie produkcji i zarządzaniu firmą. Wykorzystanie największych zasobów każdej jednostki produkcyjnej, a mianowicie ludzi.

Kształtowanie surowca na celu wyrażanie coraz śmielszych cech projektu, tworzenie rewolucyjnych produktów, takich jak projekt My Lady, gdzie delikatne linie są zawarte w dobrze zdefiniowanych kształtach geometrycznych.

Stanowią one klucz do sukcesu Barazzoniego i stanowią podstawę filozofii firmy. To nieodłączny PLUS, który wyróżnia każdy produkt Barazzoni i czyni go wyjątkowym.

Teraźniejszość w produkcji garnków i rondli

Barazzoni, firma, która jest w czołówce jeśli chodzi o technologię produkcji, zawsze zwraca szczególną uwagę na środowisko i zdrowie konsumentów. W tym sensie, dzięki ciągłym badaniom nad innowacyjnymi materiałami i powłokami nowej generacji, takimi jak nieprzywierająca powłoka bez PFOA, firma wyraża swoje wielkie zaangażowanie we wspieranie ekologii.

Andrea Barazzoni, dyrektor generalny firmy, mówi: W ciągu ostatnich kilku lat firma rozwinęła się bardzo z przemysłowego punktu widzenia, zarówno pod względem produktów, jak i marki; ta ewolucja pozwoliła nam zmierzyć się z tym okresem z ufnością i spokojem, a także inwestować dalej, aby skonsolidować i wzmocnić naszą pozycję na rynku w sektorze kuchennym”.

Materiały przyszłości

Od ponad sześćdziesięciu lat Barazzoni jest liderem w produkcji garnków i patelni ze stali nierdzewnej. W ciągu ostatnich dziesięciu lat firma stopniowo rozszerzała swoją produkcję o nieprzywierające aluminium. Dziś firma prezentuje się jako rzeczywistość, która może zaoferować wszystko, czego potrzebujesz w kuchni do przygotowywania żywności: szeroki i zróżnicowany asortyment naczyń z różnych materiałów.

Produkcja garnków ze stali nierdzewnej czyli produktów najwyższej jakości i wzornictwa po bardziej komercyjne produkty, od tradycyjnego, odlewanego aluminium, po ceramikę i nowość z ostatnich lat - kamienne wykończenie, czyli różne segmenty produktów i ceny, naczynia kute, drukowane i żeliwne.

Asortyment uzupełniają szybkowary, naczynia kuchenne oraz sztućce. Wszystko mądrze zaprojektowane przez eksperta i kreatywnego projektanta Claudio Belliniego, który od ponad dziesięciu lat podpisuje produkty firmy.

Barazzoni jest dumny z tego, że jest jedną z marek, które są w stanie przyjąć etykietę Made in Italy we wszystkich częściach świata, dzięki uwadze, którą poświęca projektowaniu i zdolności do inwestowania w wysoką jakość, technologię i przede wszystkim - innowację. Firma jest dziś w czołówce pod względem produktów, koncepcji sprzedaży oraz oczekiwań konsumentów i jest niezwykle ostrożna w kwestii środowiska.

Jest zaangażowana w ciągłe doskonalenie swoich linii rondli i garnków, poprzez regularne inwestycje w jakość i innowacje; oferuje wszystkie narzędzia o najwyższej wydajności, których potrzebuje nowoczesna kuchnia. Stal i aluminium są kształtowane za pomocą najnowocześniejszej technologii w innowacyjne i funkcjonalne narzędzia do gotowania o ergonomicznym i atrakcyjnym wzornictwie. Odpowiednia patelnia do Twoich potrzeb nie jest trudna u nas do znalezienia.

NEWSLETTER
@