Rondel aluminiowy 1,4 Litra Anima Verde Barazzoni

Kod produktu: 85501001649
Marka: Barazzoni
Dostępna ilość: 8 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 206,00 zł
ILOŚĆ: -+

Rondel aluminiowy 1,4 Litra Anima Verde Barazzoni. Mały, praktyczny rondelek z długą, bakelitową rączką, w którym podgrzejesz mleko lub zupę.

Anima Verde - gotowanie zgodnie z naturą

Zielony kolor kolekcji przywołuje wartości, z którymi został stworzony: wykonany z najlepszej jakości surowców o znanym i kontrolowanym pochodzeniu, przyjazny dla środowiska naturalnego i dobrego samopoczucia konsumenta. Włoski przemysł w 100% i zapewnienie jakości, które zaczyna się na długo przed rozpoczęciem produkcji, zaczyna się od surowców użytych do produkcji.

Nieprzywierająca, wewnętrzna, 5-warstwowa powłoka Marmotech®, na bazie wody, zapewnia, że ​​gotowanie jest źródłem zdrowia ze względu na jej czystość i lekkość. Innowacyjne, wstępne olejowanie sprawia, że ​​powłoka wewnętrzna jest bardziej wydajna i trwała. Specjalne dno zapewnia maksymalną wydajność energetyczną i nadaje się do płyt indukcyjnych. Ergonomiczny uchwyt bakelitowy jest miękki i przyjemny w dotyku.

Testy wykonane przez producenta potwierdzają, że naczynia z serii Anima Verde zmniejszają o 65% czas nagrzewania się patelni w porównaniu do zwykłych patelni aluminiowych oraz o 37% zużycie energii w porównaniu do zwykłych patelni aluminiowych.

  • Średnica: 16 cm
  • Wysokość: 7,5 cm
  • Pojemność: 1,4 Litra
  • Materiał: aluminium, bakelit - wolne od niklu i PFOA
  • Design: Claudio Bellini
  • Kolekcja: Anima Verde
  • Nagroda: Good Design Award
  • Na wszystkie rodzaje kuchenek, także indukcyjne
  • Można myć w zmywarce

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Rondel aluminiowy 1,4 Litra Anima Verde Barazzoni

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Od ponad sześćdziesięciu lat Barazzoni jest liderem w produkcji garnków i patelni ze stali nierdzewnej. W ciągu ostatnich dziesięciu lat firma stopniowo rozszerzała swoją produkcję o nieprzywierające aluminium. Dziś firma prezentuje się jako rzeczywistość, która może zaoferować wszystko, czego potrzebujesz w kuchni do przygotowywania żywności: szeroki i zróżnicowany asortyment naczyń z różnych materiałów.

Made in Italy

NEWSLETTER
@