Czajniki stalowe Schulte-Ufer

Josef Schulte-Ufer KG, produkuje wysokiej jakości czajniki oraz naczynia kuchenne do użytku prywatnego od ponad 130 lat. Produkty są trwałe i łączą w sobie praktyczne rozwiązania z wyjątkową jakością, spełniając najwyższe standardy.

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Josef Schulte-Ufer KG, produkuje wysokiej jakości czajniki oraz naczynia kuchenne do użytku prywatnego od ponad 130 lat. Produkty są trwałe i łączą w sobie praktyczne rozwiązania z wyjątkową jakością, spełniając najwyższe standardy.

Jakość od Schulte-Ufer

Nie polegamy na modnych sztuczkach lub krótkotrwałych trendach. Tworzymy wartości, które przetrwają czas i są trwałe. Naszą tradycją jest przetwarzanie wyłącznie najwyższej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna, miedź lub aluminium. Jednocześnie nasi projektanci, inżynierowie i kucharze testowi zapewniają, że nasze produkty są równie piękne i funkcjonalne, doskonale pasują do codziennych zadań kuchennych.

Historia marki Schulte-Ufer

Josef Schulte, założyciel firmy, realizował ten pomysł od samego początku. Zatrudniony jako pakowacz w firmie w Sundern, wyprodukował poręcze ścienne do zawieszania urządzeń grzewczych jako linię boczną w piwnicy rodziców. Po znalezieniu wystarczającej liczby klientów na kolejne produkty, w tym wysuwane karnisze, odważył się działać na własną rękę. Porzucił pracę i w 1886 roku założył Josef Schulte-Ufer KG. Wybrał afiks „Ufer”, aby wykluczyć pomieszanie nazw.

Założyciel marki był ambitny, przedsiębiorczy, zawsze poszukiwał nowych produktów, a tym samym odnosił ogromne sukcesy. Przeniósł swoją firmę do obecnej lokalizacji na przełomie wieków. W związku z ciągłym wzrostem ilości asortymentu i związanych z tym wymagań przestrzennych konieczne było wybudowanie nowych budynków o ulepszonych warunkach produkcji i przechowywania.

7 listopada 1904 r. Josef Schulte zmarł nagle i niespodziewanie. Początkowo jego żona, Therese Schulte-Ufer, kontynuowała działalność Spółki. Po ponownym zawarciu małżeństwa jej mąż, Friedrich Rohe, przejął prowadzenie firmy w 1907 roku.

Rodzina Rohe, nie porzuciła ścieżki, którą Josef Schulte obrał przy produkcji urządzeń gospodarstwa domowego ponad 130 lat temu. Sukces w tak długim czasie wymaga ciężkiej i przekonującej pracy. Dlatego codzienna praca nadal koncentruje się na rozwoju, wdrażaniu i sprzedaży. Każdy produkt jest znakiem rozpoznawczym długoletniego doświadczenia w obróbce metalu i wyczucia projektu i funkcjonalności.

Dlatego też nie jest przypadkiem, że pierwszy metalowy rondel nadający się do mycia w zmywarce został wprowadzony na rynek przez tę firmę. Najlepiej sprzedająca się seria naczyń kuchennych w Niemczech to klasyczny design Romana i Schulte-Ufer - do tej pory sprzedano ponad 5 milionów garnków, patelni, czajników stalowych i specjalistycznych produktów z tej serii.

Aktualna oferta produktów jest bardzo zróżnicowana. Od naczyń kuchennych po woki, zestawy do fondue i czajniki, aż po artykuły wewnętrzne. Jest oczywiste, że są to produkty premium. Jedyny europejski dostawca, który wyposażył dużą część naczyń kuchennych w miedzianą podstawę protherm® odpowiednią do gotowania na kuchenkach ndukcyjnych. Miedź jest kosztowna i złożona pod względem przetwarzania. Jako szczególnie dobry i szybki przewodnik ciepła, miedź pomaga oszczędzać energię i delikatnie gotować. Tylko miedziana podstawa gwarantuje najlepsze wyniki gotowania.

NEWSLETTER
@