Garnki błękitne Riess Aquamarin

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Szlachetny błękit w najwyższej jakości - dla wszystkich, dla których ważne są stonowane kolory, nowoczesne formy i wysoka funkcjonalność. Naczynia emaliowane Riess z bardzo mocnym, stalowym dnem i szklaną pokrywą.

Riess Aquamarin to kolorowy i oryginalny zestaw garnków. Jest to doskonała alternatywa dla osób, które są znudzone monotonią w kuchni i chcą wprowadzić do niej nieco błękitnej radości. Garnki z tej serii wykonane są ze stali szlachetnej powlekanej porcelanową powłoką. Są niezwykle trwałe, odporne na szkodliwe działanie środków chemicznych. Można je stosować w zmywarkach i wszystkich typach płyt kuchennych.

Austriacki Riess produkuje naczynia powlekane porcelaną od pokoleń, więc jest to produkt, któremu można zaufać. Na uwagę zasługuje fakt, iż wszystkie garnki wykonane są ręcznie i mogą je stosować osoby uczulone na nikiel. Oprócz tego naczynia mają konstrukcję, która gwarantuje lepszą dystrybucję ciepła – oznacza to mniejsze zużycie energii, a także sprawia i gotowane w nich potrawy zachowują swój naturalny smak i aromat.

NEWSLETTER
@